Akpınar Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok farklı mekânda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

U&G Wedding
144 7 34

Kartal

U&G Wedding

Düğünler ve insanların hayatlarındaki yeri ile fotoğraf ve sanatçılarının hayatlarındaki yeri bir araya gelince ortaya çok özel ve çok güzel bir birleşim çıkıyor. U&G Ajans olarak fotoğrafa tutku ile....

Her Aşk Bir Hikaye
351 4 10

Beşiktaş

Her Aşk Bir Hikaye

Her Aşk Bir Hikaye dedik , çünkü her aşkın öyküsünü anlatmak için yola çıktık. 10 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık sanatını bir meslek olarak profesyonel bir şekilde icra ediyoruz. Fotoğrafçılığa......

Yüşa İpek
481 91 32

Beyoğlu

Yüşa İpek

İstanbul Altın Zambak Yılın en iyi düğün fotoğrafçı firması ödülüne sahiptir. Yüşa’nın masalsı ve romantik tarzı, gelinleri kendine çeken en büyük etkenlerden biri. Artık günümüzde sıradan düğün......

Hakkında

1970 yılından beri fotoğrafçılık alanında faaliyet gösteriyor ve çiftlere profesyonel bir sağlıyoruz. Mevki olarak Caddebostan’da yer alan Stüdyo Süleyman Bağdat Caddesi üzerinde konumlanıyor. Stüdyomuz 450 metrekarelik oldukça büyük bir alana sahip. Bu alanda stüdyo, photoshop ofisi ve video montaj odası bulunuyor.
Ekibimiz 50 kişiden oluşuyor ve yazları 400 kişiye kadar artış gösterebiliyor. Kadromuzun içerisinde; stüdyo fotoğrafçıları, organizasyon fotoğrafçıları, kameramanlar, photoshop uzmanları ve baskı uzmanları gibi sayıp saymadığımız birçok farklı alanda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Ayrıca video montaj bölümümüz ve sırf bu işi yapmak için görevinin başına getirilmiş 5 tane montaj uzmanı arkadaşımız var. Düğün videolarınızın kusursuz olması için çalışan bu ekip; düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikâyeleriniz üzerinde çalışıyor.
En az ekip kadar önemli olan bir diğer şey ise ekipman. 24 adet omuz kameramız, 3 adet drone kameramız, 17 adet Jimmy jib kameramız ve sayısız fotoğraf makinemizle eksiksiz ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.
Yılda ortalama 2500 düğün organizasyonuna şahitlik ediyoruz. Çekim yapıp kaydettiğimiz tüm video ve fotoğraflara ait görüntüleri hiç silinmemek üzere arşivliyoruz. Böylelikle yıllar geçse de kaybolmamalarını ve ulaşılabilir olmalarını sağlıyoruz. Eğer olur da size teslim ettiğimiz görüntüleri kaybederseniz veya herhangi bir sebepten ötürü başlarına bir şey gelirse kayıtlara tekrardan ulaşabiliyor ve çıkartıp teslim edebiliyoruz.
Uluslar arası alanda Profesyonel Fotoğraf Stüdyosu (ProPortrait) listesine seçilmiş stüdyomuzla çalışmak ve kaliteli bir hizmet almak için yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Makbule Akpinar

Murat Akpinar

 • Adres: Bağdat Cad. No:284/ 6 Caddebostan

Akpınar Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.