Düğün Fotoğrafçıları Hatay

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı Hakkında

Düğününüzden benzersiz kareler yakalayacak bir Hatay düğün fotoğrafçısı ile çalışmak istiyorsanız sizi Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı ile tanıştıralım. 2022 yılından beri sektörde sanatını icra eden Ertuğrulhan Taş tarafından kurulan firma, fotoğrafların zamanın dondurulmuş anları olduğuna inanıyor. Her karenin bir hikayenin başlangıcı veya sonu olabileceği fikriyle yola çıkan marka, unutulmaz anlar için sizi bekliyor.

Deneyim

‘’Işığın peşinde’’ vizyonuyla hareket eden firma, Türkiye’nin en yetenekli fotoğrafçılarından Ertuğrulhan Taş’ın deneyimiyle çiftlerle buluşuyor. Bugüne kadar 700’den fazla çiftle çalışan Taş, her bir çekimde birbirinden özel kareler ortaya çıkarmayı başarıyor. Profesyonel yaklaşımını güvenilirliği ile birleştiren Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı, müşteri memnuniyetine dikkat ediyor. Firmanın sevilen yönleri arasında yaratıcı dokunuşları estetik karelerle bir araya getirmesi yer alıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Osmaniye düğün fotoğrafçılarından Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı, farklı hikayeleri, anıları ve duyguları yakalamak için çeşitli çekim türlerinde hizmet veriyor. Bu türler arasında kısa video klibi çekimi, düğün hikayesi çekimi ve nişan, kına çekimleri yer alıyor. Bununla beraber platoda veya dış mekanda çekim gibi farklı mekan seçenekleri de çiftlere sunuluyor.

Ekipman

Her bir çekim türü için uygun ekipmana sahip olan Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı, özel anları en iyi şekilde objektiflere yansıtmayı başarıyor. Son model ekipmanlar ile çiftleri karşılayan firma, her çekimde çiftin taleplerine uygun ekipmanlardan yardım alarak beklentileri karşılıyor. Siz de deneyimini profesyonel ekipmanların sunduğu imkanlarla birleştiren Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı ile çalışabilir, düğün gününüzü en iyi şekilde hatırlayabilirsiniz.

Baskı Hizmetleri

Baskı noktasında da size yardımcı olacak ilgili bir Osmaniye düğün fotoğrafçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fotoğraf ve video çekimlerini 1 haftada teslim eden Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçısı, anılarınızı her daim canlı bir şekilde saklamanız için çalışıyor. En kaliteli baskı teknikleriyle çiftlerin yanında olan firma orijinal kopyaları da çiftlere teslim ediyor.

Ek Hizmetler

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçısı ek hizmetleriyle de çifter tarafından çok beğeniliyor. Firmanın sunduğu profesyonel hizmetten Hatay dışında da faydalanmak isterseniz firmayla iletişime geçebilir ve şehir dışında bir çekim planlayabilirsiniz. Dilerseniz yurt dışında olacak çekimler için de firmayla anlaşarak bu deneyimi her yerde yaşayabilirsiniz. Esnek yaklaşımıyla dikkat çeken firma mekan konusunda da çiftlere uyum sağlıyor.

Firma her çiftin benzersiz hikayesini yakalama gayesiyle hizmete devam ediyor. Kişiye özel çekimleriyle gelin ve damatlardan tam puan alan firma, uzmanlık, yaratıcılık ve yeteneği bir arada sunuyor. Markayla çalışmak için 2 hafta önceden randevu almanız gerekiyor. Düğün çekimlerinizi eşsiz kılmak için Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı ile iletişime geçebilir, fiyat bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formundan yararlanabilirsiniz.

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı Sıkça Sorulan Sorular

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçısı ek hizmetleriyle de çifter tarafından çok beğeniliyor. Firmanın sunduğu profesyonel hizmetten Hatay dışında da faydalanmak isterseniz firmayla iletişime geçebilir ve şehir dışında bir çekim planlayabilirsiniz. Dilerseniz yurt dışında olacak çekimler için de firmayla anlaşarak bu deneyimi her yerde yaşayabilirsiniz. Esnek yaklaşımıyla dikkat çeken firma mekan konusunda da çiftlere uyum sağlıyor."

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı şehir dışında hizmet veriyor.

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, katalog çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Hacer & Resul

Düğün Tarihi: 11.02.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Mükemmel bir çekim oldu her şey çok güzeldi elinize emeğinize sağlık çok teşekkür ederiz.

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Ayla & Soner

Düğün Tarihi: 03.02.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her şey çok güzeldi pozitif bir çekim oldu teşekkürler.

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, memnuniyetiniz memnuniyetemizdir.

Melis & Ceyhun

Düğün Tarihi: 03.01.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Mükemmel bir çekim oldu. Bayıldım hem eğlendik hem oynadık hem fotoğraf çektik baya profesyonel oldu her şey ilginiz için de teşekkür ederim 🙏😍

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Seher & Ferhat

Düğün Tarihi: 16.02.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok eğlenceli geçti, ortamın stresi dahil her türlü negatif enerjiyi ortadan kaldırdı ve unutulmaz anlar bıraktı bizim için.

Han Düğün ve Etkinlik Fotoğrafçılığı

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, memnuniyetiniz memnuniyetemizdir.

Yunus

Düğün Tarihi: 17.01.2024

Emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.. 😊

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.