Foto Gizem

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

Foto Gizem Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Foto Gizem Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Gizem Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  SİZİN İSTEĞİNİZE BAĞLI OLARAK GELİŞİYOR

Foto Gizem Hakkında

Gözlerinizin aşkla parladığı unutulmaz ve eşsiz bu günde; düğün gününüzde en iyi ve en kaliteli hizmeti hak ediyorsunuz. Hatay düğün fotoğrafçıları arasında üstün hizmet kalitesi ve sıcakkanlı ekibiyle Foto Gizem, sizin de hayat boyu unutamayacağınız ve tekrar tekrar bakacağınız güzel anılar yaratmaktan mutluluk duyacaktır. Dinamik ve yetenekli ekibimizle sizinle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Deneyim

Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe olan firmamız tüm özel günler için aynı özenle hizmet vermektedir. Şu ana kadar sayısız çiftin mutluluğuna şahit olan firmamız her daim yüksek kalite standartlarını hedeflemektedir. Mesleğinde her yeni güne ve her yeni çiftimizle çekime yepyeni bir heyecanla başlayan tecrübeli ekibimiz sizin için de hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

Çekim Türleri / Mekanlar

Hatay’daki düğününüz için sizin arzu ve isteklerinize göre çekim mekanını belirliyoruz. Hatay dış çekim mekanlarına oldukça hakim olan ekibimizle size harika yerler öneriyoruz. Doğanın en güzel renklerini fotoğraflarınıza en güzel şekilde yansıtıyoruz. Bazen bir orman içini, bazen bir kır bahçesini çekim mekanımız olarak belirliyoruz. Tarihi mekanlar ve coğrafi güzellikler diğer favorilerimiz arasında yer alıyor.

Özel gün çekim formatlarının hepsine hakimiz. Düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli yanında yaratıcı konsept çekimler, özel fikirlerle Save the Date çekimleri ve çılgın ve eğlenceli Trash Day çekimleri gibi son dönemin popüler formatlarını da aynı özen ve kaliteyle çekebiliyoruz. Diğer yandan nişan, söz, kına gecesi gibi organizasyonlarınız için de hizmet verebiliyoruz.

Ek Hizmetler

Çekim ekipmanlarımızın kalitesine oldukça önem veriyoruz. Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz. Sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz çeşitli albüm ve baskı seçeneklerimizi size sunuyoruz. Tüm Türkiye’de dilediğiniz bölgede çekim yapabiliyoruz. Yurt dışı taleplerine de karşılık veriyoruz. Uzman bir ekiple her çekimi aynı kalitede gerçekleştiriyoruz. Tüm çekim materyallerinizi orijinal kopya olarak USB ile teslim ediyoruz.

Ellerinizin sonsuza kadar birleştiği düğün gününüzde yanınızda olmaktan ve anılarınızı birlikte paylaşmaktan büyük onur duyuyoruz. Siz de kaliteden ödün vermeyen; dört dörtlük hizmet anlayışını benimsemiş bir firmayla çalışmak isterseniz bize sayfa bulunan numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Avantajlı Hatay dış çekim fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve size özel teklifiniz almak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.