Studio Önder

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Studio Önder Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Studio Önder Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Studio Önder Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Studio Önder Hakkında

Studio Önder ailesi olarak 2017 yılında yenilediğimiz markamızla Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz! Her çiftin benzersiz aşk hikayesini belgelemek için yıllardır eksilmeyen bir heyecanla çekimler yapıyoruz. Kalitemizi ise, her geçen gün artırıyoruz. Bunun için sektörde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelere eğitimlerle yenilik katıyoruz. Modanın düğün fotoğrafçılığına etkileri ile sektörel gelişmeleri de takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Teknoloji ile de doğrudan etkileşimde oluyoruz. Böylelikle yüksek çözünürlükte, canlı renkleriyle dikkat çeken HD kalite çekimler gerçekleştiriyoruz.

Dış mekan ve düğün çekimleri için çiftlerimizi stüdyomuza davet ediyoruz! Görüşmelerde plan yapmak için isteklerinizi öğrenmeye odaklanıyoruz. Nasıl bir çekim hayal ettiğinizi bilerek hareket etmeyi tercih ediyoruz. Çünkü ilk önceliğimiz mutluluğunuz ve memnuniyetiniz. Heyecanınızı paylaştığımız sürecin ne kadar özel ve anlamlı olduğunu da hiç unutmuyoruz. Bu yüzden tekrarı olmayan anları kaydedeceğimiz çekimler için 3 soruya birlikte cevap buluyoruz. Bunlar; “Nerede çekim yapacağız?”, “Hangi çekim türlerini gerçekleştireceğiz?”, “Konsept çalışmaları yapacak mıyız?”

Gelelim, Studio Önder Şahinbey’de karar alma sürecine! Süreci planlamak için ilk işimiz, çekim türleri hakkında plan yapmak. Save the date, trash day, düğün klibi çekimleri gibi pek çok tür arasından istediklerinizi tercih edebilirsiniz. Birden fazla dış çekimi düğün öncesi ve sonrası gerçekleştirmek mümkün. İkinci adım, mekan tercihi! Bizim için en önemli olan konu kendinizi rahat hissedeceğiniz mekanları keşfetmek. Doğanın içerisinde, şehir dışında, orman, koy, koru, çiftlik ve tarihi mekanlarda çekimler düzenleyebiliriz. Konsept hazırlıklarıyla her şeyi tamamladığımızda, doğru çekim açılarıyla anılarınız belgelemek ise, işimizdeki uzmanlıkta saklı!

Düğün günü çekimler için de aynı hassasiyetle çalışıyoruz. Tüm değerli anılarınızı düğün hikayesi, montajlı sinematik videolar ve fotoğraflarla albümlere dönüştürüyoruz… Şimdi, siz de Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih ediyorsanız, Studio Önder iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İstiklal, Yavuz Sultan Selim Cd. No:91, 27070 Şahinbey/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.