• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Çınar Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Stüdyo Çınar Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Çınar Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Çınar düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Çınar düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Çınar ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Çınar ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Çınar şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Çınar şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Çınar düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Çınar düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Çınar hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Çınar aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Çınar Hakkında

Kadrajını tecrübesi ve deneyimiyle birleştirerek kusursuz fotoğraflar ortaya çıkaran Stüdyo Çınar, profesyonel ekibiyle birlikte özel günlerinizde yanınızda olmak için sabırsızlanıyor! Yüzünüzdeki gülümsemenin, gözlerinizdeki mutluluğun ve hissettiğiniz o aşkın en iyi şekilde aktarılacağı fotoğraflar için Stüdyo Çınar farkını yaşamaya ne dersiniz?

Yepyeni bir hayata başladığınız bu özel gün için kamera karşısına geçmek, sevginizi ve aşkınızı önce birbirinize sonra da sevdiklerinize bağırmak istiyorsunuz. Sunduğumuz avantaj ve imkânlar ile bu isteğinizi biz yerine getirmek istiyoruz. İzin verin, mutluluğunuza biz şahit olalım!

Çekimlerin gününü, saatini, türünü ve bunun gibi detayları belirlemek için bir araya geliyor, tüm istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Bu görüşmenin sonunda o özel gün için hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Denizli dış çekim mekanlarından en çok tercih edilenleri çiftlerimize öneriyoruz. Farklı yerler için farklı konsept önerileri sunuyor, beğenilerinize mutlaka hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Çekimler boyunca tüm bilgi birikimlerimizi çiftlerimizle paylaşıyoruz. Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik detaylar hakkında tavsiyeler veriyor, çok daha etkili ve güzel fotoğraf kareleri yakalıyoruz. Sizlere garanti ettiğimiz maksimum memnuniyet için titizlikle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Düğün fotoğraflarınız için oldukça uygun fiyat seçeneklerimiz bulunuyor. Fiyat politikamız ile hem size hem de cebinize hitap ediyor, bu özel günde mutluluğunuzu her detayda sağlıyoruz. Standart panoramik albüm imkânı sunmanın yanı sıra fotoğraf posteri imkânı da sağlıyor, çekilen tüm fotoğraflarınızın kurgusunu, montajını ve ışık – renk düzenlemesini tamamlayarak orijinal kopyaları ile birlikte çiftlerimize maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Denizli/Tavas

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.