Stil Color

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stil Color Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stil Color Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stil Color Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stil Color Hakkında

1997 yılından beri siz değerli çiftlerimizin en mutlu anlarını kayıt altına alıyoruz. Çekim süresince heyecanınızı paylaşıyor, zaman zaman çok eğleniyor ve ömrünüz boyunca tebessümle bakacağınız harika hatıralar oluşturuyoruz. İstiyoruz ki fotoğraflarınız hayallerinizin bir yansıması olsun. Bu dediğimizi başarabilmek adına titiz bir çalışma yürütüyor, isteklerinizle yakından ilgilenerek güvenilir bir hizmet veriyoruz.

İhtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler oluşturacak 30 kişiden oluşan profesyonel bir ekibe sahibiz. Mekan seçiminden poz tekniklerine kadar her konuda size yardımcı olmak için yanınızda olacak ekibimiz ile dostça ilişkiler geliştireceğinize eminiz. Kurduğumuz bu dostça ilişki fotoğraf çekim sürecinde rahat olmanızı sağlayacak ve böylece en doğal anlarınızı yansıtmış olacağız fotoğraf karelerine.

Biraz da Stil Color olarak bu süreci nasıl yönettiğimizden bahsedelim;

Öncelikle sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçiyorsunuz ve biz sizi arıyoruz. Daha sonra aklınızdaki soruları yanıtlayıp ön görüşme randevusu veriyoruz. Görüşme için ofisimize geldiğinizde çekim türlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Bütçenize göre dilediğiniz çekim türünden yararlanabiliyorsunuz. Hayal ettiğiniz düğün fotoğraflarına sahip olmak için arka fonun önemi büyük bu nedenle hemen dış mekan seçimi yapıyoruz. Bütçenizi de oluşturduktan sonra çekim tarihinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fotoğraflarınızı bazen harika bir kumsalda bazen tarihi bir ambiyansta bazense yeşilin tüm huzurunu hissedeceğiniz bir ormanda yapıyoruz. Bu söylediklerimiz sadece birer örnek, hayallerinizi asla sınırlandırmadığımızı bilmenizi isteriz. Siz nereyi tercih ederseniz tecrübeli ekibimizle orada oluyoruz. Fotoğraf dışında video hizmeti de verebiliyor, drone çekimlerimiz eşliğinde düğün hikayesi de oluşturabiliyoruz. Bu eğlenceli sürecin ardından düğün albümlerinizi ve videolarınızı 3 hafta içerisinde teslim ediyoruz.

Denizli düğün fotoğrafçıları arasında yer alan profesyonel ekibimizin en değerli anlarınızda yanınızda olmasını istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hacıkaplanlar Mah, İstiklal Cd. NO:27/C, 20000 Pamukkale/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.