Salih Uzelli Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkezefendi, Denizli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Save the date, Düğün klibi, Trashday, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Stüdyo İstanbul
17 2

Pamukkale

Stüdyo İstanbul

1.000 TL'den az
Akar Fotoğrafçılık
216 8 26

Pamukkale

Akar Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Burak Ayın Fotoğrafçılık
25 10

Pamukkale

Burak Ayın Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL

Hakkında

Anların yaşanır, anılar ise ömür boyu hatırlanır! Yaşadığınız en güzel anlar olan düğünleri hayatınızın sonuna kadar hatırlamak için kalitesini ve profesyonelliğini ispatlamış bir düğün fotoğrafçısı arayışındaysanız, tercihiniz Salih Uzelli Fotoğrafçılık’tan yana olmalı! Neden mi?

2015 yılında girdiğimiz düğün fotoğrafçılığı sektöründe bugüne kadar pek çok çiftin bu mutlu anlarını ölümsüzleştirdik. Bunu yaparken, çiftlerimizin istek ve beklentilerini ön planda tutmayı ihmal etmedik. En mutlu günlerinde tercih edilmenin bilinciyle çalıştık, güvenlerine hep layık olmayı amaçladık. Bu yüzden de en yeni trendlere ve modaya hakim olarak olası taleplerde hazırlıklı olduk.

Bu anlarınızı sadece fotoğraflar ile değil, video çekimleri ile de kaydedebiliyoruz. Düğün klibi, düğün hikayesi ve belgeseli gibi çekim türlerini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Denizli düğün fotoğrafçılarından farklılaştığımız en önemli özelliklerimizden biri de drone çekimlerimiz. Mutluluğunuzu yerden kaydettik, şimdi sıra havadan kaydetmekte!

Toplamda 6 kişilik profesyonel bir ekibimiz var. Güler yüzlü ve samimi fotoğrafçılarımız çekimleri eğlenceli ve keyifli bir hale getirerek çok daha doğal fotoğraflar ortaya koymanızı sağlıyor. Çekimlerin başından sonuna kadar yanınızda olarak tüm isteklerinizi de en hızlı ve doğru şekilde karşılıyorlar.

Çekimler için sadece Denizli’de değil, çevre pek çok ilçede de bulunabiliyoruz. Siz yeter ki isteyin, biz hayal ettiğiniz fotoğraflar için oraya geliriz!

Fotoğrafçılık sektörüne olan merakımız ve kendimizi geliştirme isteğimiz sayesinde düğün fotoğrafçılığı dışında da çekimler yapabiliyoruz. Hamile fotoğrafları, doğum fotoğrafları ve bebek fotoğraflarındaki deneyimlerimizi en iyi şekilde kullanarak bu özel günlerinizde yanınızda olabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha çok bilgi almak ve imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Salih Emre Uzelli

Salih Emre Uzelli

 • Adres: İncilipınar Mah. İncilipınar Cad. No:74 MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.