Safa Doğan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Safa Doğan Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Safa Doğan Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Safa Doğan Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Safa Doğan Fotoğrafçılık Hakkında

Safa Doğan Fotoğrafçılık olarak hatırı sayılır bir süredir fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hem eğitimli hem de alaylı bir ekip olarak işimizi profesyonelce yapıyoruz. Sahip olduğumuz deneyimler ve aldığımız eğitimler ışığında elde ettiğimiz bilgi birikimini uygulama konusunda da Denizli fotoğraf stüdyoları içerisinde farkımızı ortaya koyuyor ve başarımızı gösteriyoruz. Mesleğimizin hem teknik hem de manevi yönünü eksiksiz bir şekilde karşılayabiliyoruz.

Kendimizi daha iyi tanıtmak ve size geçmişimizi de anlatabilmek için kurucumuz Safa Doğan’dan da biraz bahsetme istiyoruz. Kendisi fotoğrafçı bir babanın oğlu olarak stüdyoda ve fotoğrafın içerisinde büyümüş. Sonrasında ise Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne girerek Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. O günden beri de profesyonel olarak mesleğini icra ediyor.

Mesleğimizin en güzel yanı insanların hayatlarının en güzel ve mutlu anlarına şahitlik etmek. Düğün fotoğrafçılığı ise bunlar arasından belki de en kıymetlisi. Bu sebeple yoğunlukla çiftleri fotoğraflıyoruz. Tercihe göre ister stüdyo çekimleri isterlerse de dış mekân çekimleri gerçekleştiriyoruz. Daha özgür bir alan ve daha doğal görüntüler elde edebilmek için genellikle 2. seçeneği öneriyoruz. Doğa çekimlerinde Denizli, şehir dışı ve hatta yurtdışı dahi bizim sınırımız değil. Gelin ve damat isterse onlarla her yere gidebiliyoruz. En çok çekim gerçekleştirdiğimiz bizimle özdeşleşen bazı mekân ve lokasyonlar da var elbette. Çiftimizin beğenisine sunuyor, arzu ettiği yer için ve tarih için planlama yaparak günü geldiğinde çekimi yapıyoruz.

Fotoğraf haricinde video içeriklerini de aynı özenle üretiyor ve kaliteli teknolojik ekipmanlarımız ile yüksek çözünürlüklü harika görüntüler ortaya çıkarıyoruz. Eğer Denizli profesyonel düğün fotoğrafçısı arayışınız devam ediyorsa ve dünya standartlarında bir hizmet istiyorsanız bize sayfa üzerindeki formu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Safa Doğan Fotoğrafçılık Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

K&A

Kevser & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.07.2017


Sıcak kanlı, işini gerçekten çok severek yaptığı belli olan bir fotoğrafçı kendisi. Sizinle çalışmak büyük bir keyifti.

H&M

Hülya & Mesut

Düğün Tarihi: 06.04.2018


Hizmet kalitesi, profesyonelliği, güvenilirliği ile tercih etmekte tereddüt etmeyeceğiniz bir fotoğrafçı. En özel gününüze eşlik edecek bir fotoğrafçı arıyorsanız Safa Doğan'a sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Ha

Halise?

Düğün Tarihi: 08.09.2017


Samimi, güler yüzlü ve sizinle gerçekten çok güzel ilgilenilen bir firma. Safa Doğan Fotoğrafçılık ile görüşmeden karar vermeyin derim. 🌸

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.