Özen Color

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Özen Color Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özen Color Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Özen Color Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Özen Color Hakkında

Sevdiğiniz insanla bir ömür geçirmek istediniz ve evlilik kararı aldınız. Bu aşamada birçok detayla aynı anda ilgilenmek zorunda kalacaksınız: Düğün mekanı, gelinlik, organizasyon... İşte bu aşamada en azıdan düğün fotoğrafçınızı ararken zaman kaybı yaşamayın istiyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyor, geleceğiniz için birbirinden güzel hatıralar oluşturuyoruz. Her aşamada fikrinizi almayı, tamamen içinize sinen bir süreç yönetmeyi de ihmal etmiyoruz.

Peki Denizli düğün fotoğrafçısı olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme belirliyoruz ki çekim konseptlerimiz hakkında rahatça konuşabilelim. Hazırlıklara başlamak için hayallerinizi dikkate alıyoruz. Bize nasıl düğün fotoğraflarına sahip olmak istediğinizi anlattıktan sonra uygun olan çekim türlerimizi beğeninize sunuyoruz. Bütçenize göre dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Daha sonra birlikte mekan seçimi yapıyoruz. Fotoğraflarınızı bazen deniz kenarında bazen bir ormanda bazense tarihi bir atmosfere sahip özel bir alanda çekiyoruz. Denizli dışında diğer illere de gidebildiğimizi bilmenizi isteriz. Mekan konusunda hayallerinizi sınırlandırmanıza asla izin vermiyoruz.

Çekim günü gelip çattığında size rahat ve samimi bir ortam hazırlıyoruz ki en doğal kareleri yakalayabilelim. Çekim süresinde aksesuar kullanmayı da çok seviyoruz. Fotoğraflarınızın arka planını güzel bir şekilde yansıtmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Eğer anne ve babanızın düğün fotoğrafları gibi nostaljik fotoğraflara sahip olmak isterseniz stüdyo çekimi de yapabiliyoruz. Çekim sürecinden sonra çektiğimiz fotoğraflarda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra en güzel düğün albümleri eşliğinde teslim ediyoruz. Kaliteli malzemeden yapılan düğün albümlerimizi ilk günkü görünümüyle uzun yıllar saklayabiliyorsunuz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Denizli düğün fotoğrafçıları arasında fark yaratacak diğer hizmetlerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Aşağı mahalle 100.yıl Bulvarı No 23 Serinhisar/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.