HT Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın


HT Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

HT Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

HT Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

HT Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

HT Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


HT Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

HT Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, konsept çekim".


HT Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

HT Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


HT Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, HT Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


HT Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

HT Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

HT Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün süreçlerinin en özel kısımlarından biri elbette fotoğraf çekimleri oluyor. Denizli’de hizmet verdiğmiz HT Fotoğrafçılık içerisinde sizin heyecanınıza ortak oluyor ve birbirinden güzel fotoğraf karelerini hayatınıza katıyoruz.

Profesyonel ve samimi bir ekiple uzun yıllardır başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve kaliteli çekim ekipmanları kullanmaya dikkat ederek stüdyomuz içerisinde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir iş anlayışı benimsiyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek rüyalarınızı süsleyen düğün albümünüzün nasıl detaylarla dolu olduğunu öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız çekimlerden bazı örnekler göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Fotoğraf çekimlerinde en önem verilen noktalardan biri de şüphesiz doğru arka plan seçimi oluyor. Tarihi bir mekan, mavi gökyüzü ve yeşil doğanın iç içe olduğu bir ortam, sanatsal özelliklere sahip etkileyici mekanlar ya da birlikteliğinize dair anısı olan bir yeri tercih etmenizi istiyoruz. Çekim günü geldiğinde ise tercih ettiğiniz bir yere giderek sizden sadece içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal olmanızı bekliyoruz. Bolca gülmenizi ve bizimle birlikte keyifli saatler geçirmenizi istiyoruz. Güzel bir çekim süreci yaşamanızın eğlenceli görüntüler elde etmemizi sağladığı için fotoğraf çekimi sürecinin başından sonuna kadar size destek oluyoruz. Çekim esnasında elde ettiğimiz görüntülerin bazılarını zaman zaman size göstererek ön bilgilendirme yapıyoruz. Çekim bittiğinde ise fotoğraflarınızı dijital ortamda düzenliyoruz. Orijinal kopyalarıyla da fotoğrafları söz verdiğimiz tarihte eksiksiz şekilde teslim ediyoruz.

Özgün bakış açımızla diğer fotoğraf sanatçıları arasından sıyrılmayı daima başarıyoruz. Eğer siz de Denizli dış çekim fotoğrafçısı arayışındaysanız HT Fotoğrafçılık stüdyosuna uğramadan tercih yapmayın. Bizimle çalışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.