HT Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

HT Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

HT Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

HT Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

HT Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün süreçlerinin en özel kısımlarından biri elbette fotoğraf çekimleri oluyor. Denizli’de hizmet verdiğmiz HT Fotoğrafçılık içerisinde sizin heyecanınıza ortak oluyor ve birbirinden güzel fotoğraf karelerini hayatınıza katıyoruz.

Profesyonel ve samimi bir ekiple uzun yıllardır başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve kaliteli çekim ekipmanları kullanmaya dikkat ederek stüdyomuz içerisinde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir iş anlayışı benimsiyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek rüyalarınızı süsleyen düğün albümünüzün nasıl detaylarla dolu olduğunu öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız çekimlerden bazı örnekler göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Fotoğraf çekimlerinde en önem verilen noktalardan biri de şüphesiz doğru arka plan seçimi oluyor. Tarihi bir mekan, mavi gökyüzü ve yeşil doğanın iç içe olduğu bir ortam, sanatsal özelliklere sahip etkileyici mekanlar ya da birlikteliğinize dair anısı olan bir yeri tercih etmenizi istiyoruz. Çekim günü geldiğinde ise tercih ettiğiniz bir yere giderek sizden sadece içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal olmanızı bekliyoruz. Bolca gülmenizi ve bizimle birlikte keyifli saatler geçirmenizi istiyoruz. Güzel bir çekim süreci yaşamanızın eğlenceli görüntüler elde etmemizi sağladığı için fotoğraf çekimi sürecinin başından sonuna kadar size destek oluyoruz. Çekim esnasında elde ettiğimiz görüntülerin bazılarını zaman zaman size göstererek ön bilgilendirme yapıyoruz. Çekim bittiğinde ise fotoğraflarınızı dijital ortamda düzenliyoruz. Orijinal kopyalarıyla da fotoğrafları söz verdiğimiz tarihte eksiksiz şekilde teslim ediyoruz.

Özgün bakış açımızla diğer fotoğraf sanatçıları arasından sıyrılmayı daima başarıyoruz. Eğer siz de Denizli dış çekim fotoğrafçısı arayışındaysanız HT Fotoğrafçılık stüdyosuna uğramadan tercih yapmayın. Bizimle çalışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.