Honaz Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Honaz Düğün Fotoğrafçısı Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Honaz Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Honaz Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Honaz Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz hâlâ fotoğrafçınızla anlaşmadınız mı? Veya aradınız ancak içinize sinen birilerini bulamayıp umutsuzluğa mı kapıldınız? Tüm bu sorunları çözmek ve stresi ortadan kaldırmak için Adem Özyörük ve ekibi olarak sizinle çalışmayı ve hayallerinizdekileri gerçekleştirmeyi çok isteriz. Denizli’nin en nadide ilçelerinden biri olan Honaz fotoğrafçılık yaptığımız ve çalışmalarımızın büyük bir çoğunluğunu gerçekleştirdiğimiz bölge. Hatta yoğunluk verdiğimiz alan olan özel gün fotoğrafçılığı kimliğimiz sebebi ile Honaz Düğün Fotoğrafçısı olarak da anılıyoruz.

Ekip olarak hepimiz işimizi severek yapan ve dünya trendlerini takip ederek kendini sürekli geliştiren profesyonellerden oluşuyoruz. Her birimiz alanlarımızda oldukça tecrübeli sayısız deneyime sahibiz ve özel gün fotoğrafları konusunda oldukça yetkiniz. Her çiftin düğünlerinin hayatlarının en değerli günleri olduğunu bildiğimiz için özellikle bu konuda çok daha özenli çalışıyoruz. Fotoğraf çekimlerinde onları stresten uzak tutarak son derece doğal pozlar verebilecekleri bir atmosfer yaratıyoruz.

Stüdyo çekimleri de dış mekan çekimleri de yapıyoruz. Eğer çiftimiz dış mekan istiyorsa mekan seçimini, seçim saatini ve konsepti de dahil tüm detayları önceden konuşarak kararlaştırıyoruz. Çiftimizin mekan konusunda bir belli bir istekleri yoksa Denizli ve çevresinde yaptığımız çekimlere ait pek çok lokasyonu öneri olarak sunuyoruz. Nehir kenarları, Salda Gölü, tarihi mekanlar, antik kentler, ormanlık alanlar, tarlalar, bahçeler ve aklınıza gelebilecek daha pek çok seçenek mümkün.

Fotoğraf çekimi haricinde profesyonel bir şekilde video çekimleri de yapıyoruz. Düğün hikayesi ve klibi gibi günümüzde popülerleşen kısa içeriklerden düğün boyu çekilen klasik uzun çekimlere kadar hepsi bizde mümkün. Üstelik bunu son derece kaliteli Full HD kameralar ile yaparak kaliteli görüntüler elde ediyoruz.

Denizli düğün fotoğrafçıları arasında Adem Özyörük ve ekibi olarak bizi tercih ederseniz iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.