Halil Yıldız Wedding Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Halil Yıldız Wedding Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Halil Yıldız Wedding Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Halil Yıldız Wedding Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Halil Yıldız Wedding Photography Hakkında

Sevdiğinizle yeni bir hayata başlayacağınız düğününüzü yıllar sonra en iyi şekilde hatırlamak için düğün fotoğraflarına mı sahip olmak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz! Halil Yıldız Wedding Photography olarak bugüne kadar beni tercih eden tüm çiftlerin en güzel anlarını sonsuzluğa aktarmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizin de aşkınızı, mutluluğunuzu ve heyecanınızı eğlenceli ve sorunsuz bir çekim ile kaydetmeye hazırım!

Elime kamerayı alıp deklanşöre basmaya başladığım ilk günden beri memnuniyet esaslı bir hizmet anlayışı ile çalışıyorum. Çiftlerimin en özel anlarını kaydederken önceliğimi istek ve beklentilerine veriyorum. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediklerini, tarzlarını ve beğenilerini öğreniyor, hizmetimi bu doğrultuda sağlıyorum. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, en yeni trendlere ayak uyduruyorum. Yeni fikir ve düşüncelere de açık oluyor, çiftlerimin önerilerini dikkate alıyorum. Bu sayede de Denizli düğün fotoğrafçıları arasından beni tercih eden çiftlerimin yüzünü güldürüyor, hayal ettikleri ne varsa yerine getiriyorum.

Birbirinden özel fotoğraflar için emek gerektiğinin farkındayım. Bu yüzden de Denizli’nin en güzel yerlerini araştırıyor, çekim için en çok tercih edilen yerleri çiftlerime öneriyorum. Huzur dolu bahçeler, masmavi denizin ayaklarınıza vurduğu eşsiz kumsallar ya da panoramik manzaralı noktalar düğün fotoğrafları için sıklıkla tercih ediliyor. Siz nerede olmak istiyorsanız, ben hayatınız boyunca saklayacağınız fotoğrafları çekmek için orada olacağım!

Sadece düğün fotoğrafçılığı yapmakla kalmıyor, nişan, söz, kına ve mezuniyet gibi özel günlerde de mutluluğunuzu kaydediyorum. Aynı zamanda bebek, yenidoğan ve çocuk fotoğrafçılığı da yapıyor, fotoğrafçılık sektöründeki tüm alanlarda profesyonel bir hizmet sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyorum.

Eğer siz de hakkımda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çamlaraltı, 6021. Sk. no:1 osmanoğlu, D:apt. Kat:2, 20160 Pamukkale/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.