Fotoğraf Dünyası Çivril

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Fotoğraf Dünyası Çivril Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fotoğraf Dünyası Çivril Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fotoğraf Dünyası Çivril Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Fotoğraf Dünyası Çivril Hakkında

Bu benzersiz günü en iyi şekilde hatırlamanızı sağlayan düğün fotoğrafları, çiftler için son derece önemli belgelerdir. Dolayısıyla bu derece önemli bir hizmette hiçbir detayın atlanılmaması, her ayrıntının hesaplanması gereklidir. Biz Fotoğraf Dünyası olarak sektörde faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri bu doğrultuda hizmet veriyor, keyifli çekimler sonucunda kusursuz fotoğraf kareleri oluşturuyoruz. Bunu yaparken çiftlerimizin tarzlarına, zevklerine, gelinlik ve damatlıklarına önem veriyor, beklentilerini fazlasıyla karşılamayı amaçlıyoruz.

Denizli düğün fotoğrafçılarından farklılaştığımız en önemli konu ise teknolojik ekipmanlarımız! Sektörün en iyi markalarıyla oluşturduğumuz fotoğraf makineleriyle yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekerken, çekimlerde Jimmy jib gibi profesyonel ekipmanlar da kullanıyoruz. Düğün fotoğraflarınıza en az sizin kadar önem veriyor, daha önce hiçbir yerde görmediğiniz kalitede fotoğraflara imza atıyoruz.

Fotoğraflarınız için Denizli’nin en güzel yerlerini tercih ediyoruz. Dış çekimler için konseptinize önem veriyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız o konsepte uygun mekanları öneriyoruz. Yemyeşil bir bahçede, şehrin merkezinde, Pamukkale travertenlerinde ya da eşsiz panoramik manzaralı bir noktada çekimler gerçekleştirebiliyoruz. Dış mekanlarda save the date ve trash day gibi çekimlere imza atarken düğün hikayesi ve düğün klibi gibi video çekimlerine de imza atabiliyoruz.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz ve merakımız sayesinde düğün fotoğrafçılığı dışında pek çok alanda da kendimizi geliştirme fırsatı bulduk. Söz ve nişan, nikah, kına gecesi ve mezuniyet gibi özel günlerinizde yanınızda olabiliyor, çocuk, aile ya da portre fotoğrafçılığı yapabiliyoruz.

Bu özel anlarınızı unutulmaz kılmak için sizi Fotoğraf Dünyası kalitesini yaşamaya davet ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve eşsiz karelere sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.