Foto Yaşam

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Foto Yaşam Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Yaşam Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Yaşam Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Yaşam Hakkında

Yaşamın en güzel anları içerisinde yer alan düğün gibi özel hatıralarınızı Foto Yaşam objektifiyle kayıt altına aldığımız stüdyomuzda sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Alanında deneyimli ve oldukça eğitimli 10 kişiden oluşan kadromuzla isteklerinizi iyi analiz ederek size özel fotoğraf çekimleri yapıyoruz. İster stüdyo ortamında isterseniz de dış mekanda birbirinden etkileyici kareler çekiyoruz. Hem Denizli içerisinde hem de şehir dışında çekimler yaparak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Beklentilerinizi iyi analiz ederek pratik çözümlerimizle size yardımcı oluyoruz.

Çekim öncesi Denizli’de bulunan stüdyomuz içerisinde sizi ağırlayarak çalışmalarımıza başlıyoruz. Tanışmamız esnasında aşkınızın hikayesini dinleyerek beğendiğiniz fotoğraf çekimlerinden de bazı örneklere göz atıyoruz. Yaptığımız çalışmaları size sunarak hizmet kalitemiz hakkında fikir sahibi olmanızı istiyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanmaya dikkat ediyor ve çekimlerde çok sayıda kamera bulunduruyoruz.

Dış çekim yaptırmak isteyen bir çiftseniz özel olarak istediğiniz bir mekan varsa oraya gidiyoruz ancak kararı bize bırakıyorsanız Denizli’de yer alan doğa güzelliğinin ön plana çıktığı alanları size önererek de fotoğraf çekim serüvenimizi başlatıyoruz. Çekim esnasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Duruş ve poz gibi bazı konularda size gerekli gördüğümüz şekilde yönlendirmelerde bulunuyoruz. Çekimler bittiğinde ise fotoğraflarınızı dijital ortamda düzenliyoruz. Hazırlıkları tamamlanan fotoğraflarınızı istediğiniz gibi bir albüme dönüştürerek size teslim ediyoruz. Çekim esnasında elde ettiğimiz tüm orijinal görüntüleri de size vererek eşinizle birlikte mutlu bir hayat diliyoruz.

Siz de Denizli düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Foto Yaşam’ın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.