Foto Moda Çivril

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Moda Çivril Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Moda Çivril Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Moda Çivril Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Moda Çivril Hakkında

Mutlu anlarınızı fotoğraf karelerinde dondurmak için uzun yıllardır çalışıyoruz. İşimizde en iyiler arasında yer almak, sektörde fark yaratmak ve değerli çiftlerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için kendimizi geliştiriyoruz. Denizli düğün fotoğrafçıları arasında, kalitemiz ve fark yaratan çekimlerimizle yerimizi alıyoruz. Biz kim miyiz?

Hayatınızın en güzel anlarını fotoğraf kareleriyle taçlandıran, Foto Moda Çivril ailesiyiz. Mutlu bir başlangıcı hak ettiği şekilde kusursuz kılmak için profesyonellerle çalışıyoruz. İşinin ehli fotoğraf sanatçımız, ışık, montaj ve kurgu ekiplerimizle değerli anılarınızı belgeliyoruz. Bunun için hazırlık sürecini planlamaya büyük özen gösteriyoruz. Her detayı özel kılmanın yolu olarak isteklerinizi dinlemeyi ve beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeyi önemsiyoruz. Bu yüzden hiç vakit kaybetmeden Çivril’deki stüdyomuzda anlaşma görüşmeleri düzenlemeyi tercih ediyoruz. Size özel hizmet anlayışı ve kusursuzluk ilkesi ile çalışan ekibimizle randevu sistemi ile çalışıyoruz.

Görüşmelerde ise, çekim türleri ve konseptlerini belirlemek için hoş sohbetler ediyoruz. Save the date, trash day, düğün hikayesi, video ve detay çekimleri arasından arzu ettiklerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Özel ekipmanlar ve son teknoloji kameralarımızla HD kalitede çekimler tasarlamak için hazırız. Ancak mekan seçimi de önemli! Mekana uygun ışık ve çekim açıları belirledikten sonra istediğiniz her yerde en güzel anlarınızı kaydetmek için “Kayıt”, diyoruz!

Her şey tamamladığında, çekimlerimiz de bittiğinde; düğün arşivinizi sinematik videolara dönüştürüyoruz. Sosyal medya klipleriniz ve düğün videonuzla yıllarca eskimeyecek dijital bir arşive sahip olmaya hazır olun. Bir de albümler var ki, bu konuda son derece iddialıyız. Onlarca çeşit model ve tarz panoramik albüm arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Siz de anılarınızı değerli kılmak için çalışan Denizli dış çekim fotoğrafçısı olarak Foto Moda Çivril’i tercih ediyorsanız, iletişim formunu doldurmalısınız. Form sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.