• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Güven Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Foto Güven Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Güven Sıkça Sorulan Sorular

Foto Güven düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Güven düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Foto Güven ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Güven ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Güven şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Güven şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Güven düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Güven düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Güven hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Güven aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Güven Hakkında

Düğün anılarınızın yıllar sonra bile her baktığınızda sizi tüm sıcaklığıyla o güzel anlara tekrar götürecek canlılıkta olmasını isterseniz Foto Güven Denizli hizmetinizde.

Düğün fotoğrafçılığında çiftlerin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olmak ve onlarla muhteşem anılar biriktirmek bize inanılmaz bir keyif veriyor. İşimize duyduğumuz bu sevgiyi de yaptığımız çekimlere yansıtıyor; çekimler boyunca kendinizi özgür hissedeceğiniz, keyifli bir ortam sunuyoruz. Bu sayede kadrajın önüne en içten halinizle çıkmanızı sağlıyor en doğal gülüşlerinizi ve bakışlarınızı içeren sıcacık karelere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerimizin tamamında size kaliteli bir hizmet sunabilmek için, son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Kendimizi her çekimde daha ileri taşımak için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı yeniliyoruz. Profesyonel ekibimizle ışığı ve fotoğraf tekniklerini ustalıkla kullanıyoruz. Bu sayede düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda her ayrıntıyı tüm canlılığıyla karelere yansıtabiliyoruz.

Düğününüzden en çarpıcı anları derlediğimiz yaratıcı çekimlerden, düğün gününüzü hazırlık aşamasından bitimine kadar kaydettiğimiz tam gün çekimlere kadar video hizmeti sunuyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Yaptığımız sinematik çekimlerle yıllarca sevdiklerinizle beraber izlemeye doyamayacağınız düğün anılarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerinizde renkleri ve ışığı iyi bir şekilde kullanıyor, beraber belirlediğimiz bir konsept doğrultusunda çekimlerinizi yapıyoruz. Düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda belli renk tonlarına bağlı kalarak beraber bir bütün halinde uyum içinde görünmelerini sağlıyoruz. Sonbaharı anımsatan toprak tonlarındaki çekimlerden, kumsaldaki ışıl ışıl çekimlere kadar her tarza uygun düğün fotoğrafları ve videoları çekebiliyoruz.

Siz de düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın aşkınızı anlatan kusursuz anılarınız olmasını isterseniz bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Foto Güven Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Çivril/Denizli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.