Foto Güven

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Güven Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Güven Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Güven Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Güven Hakkında

Düğün anılarınızın yıllar sonra bile her baktığınızda sizi tüm sıcaklığıyla o güzel anlara tekrar götürecek canlılıkta olmasını isterseniz Foto Güven Denizli hizmetinizde.

Düğün fotoğrafçılığında çiftlerin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olmak ve onlarla muhteşem anılar biriktirmek bize inanılmaz bir keyif veriyor. İşimize duyduğumuz bu sevgiyi de yaptığımız çekimlere yansıtıyor; çekimler boyunca kendinizi özgür hissedeceğiniz, keyifli bir ortam sunuyoruz. Bu sayede kadrajın önüne en içten halinizle çıkmanızı sağlıyor en doğal gülüşlerinizi ve bakışlarınızı içeren sıcacık karelere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerimizin tamamında size kaliteli bir hizmet sunabilmek için, son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Kendimizi her çekimde daha ileri taşımak için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı yeniliyoruz. Profesyonel ekibimizle ışığı ve fotoğraf tekniklerini ustalıkla kullanıyoruz. Bu sayede düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda her ayrıntıyı tüm canlılığıyla karelere yansıtabiliyoruz.

Düğününüzden en çarpıcı anları derlediğimiz yaratıcı çekimlerden, düğün gününüzü hazırlık aşamasından bitimine kadar kaydettiğimiz tam gün çekimlere kadar video hizmeti sunuyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Yaptığımız sinematik çekimlerle yıllarca sevdiklerinizle beraber izlemeye doyamayacağınız düğün anılarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerinizde renkleri ve ışığı iyi bir şekilde kullanıyor, beraber belirlediğimiz bir konsept doğrultusunda çekimlerinizi yapıyoruz. Düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda belli renk tonlarına bağlı kalarak beraber bir bütün halinde uyum içinde görünmelerini sağlıyoruz. Sonbaharı anımsatan toprak tonlarındaki çekimlerden, kumsaldaki ışıl ışıl çekimlere kadar her tarza uygun düğün fotoğrafları ve videoları çekebiliyoruz.

Siz de düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın aşkınızı anlatan kusursuz anılarınız olmasını isterseniz bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Foto Güven Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.