Foto Güler

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Olgun Güler
  İşletme Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Güler Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Güler Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Güler Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Güler Hakkında

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız yıllar sonra bile her baktığınızda sizi o güzel anlara tekrar götüren en değerli anılarınızdır. Gelin böylesine değerli anılarınız için işinizi şansa bırakmayın ve Foto Güler Denizli’nin tecrübeli elleri ve profesyonel bakış açısıyla en güzel anlarınızı unutulmaz kılın.

Biz Foto Güler olarak 1972 yılından beri fotoğrafçılık sektöründe kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Şimdiye kadar birçok çiftin en özel gününde mutluluklarına ortak olduk ve onlara eşsiz anılar bıraktık. Elbette ki beraber çalıştığımız her çiftten de çok şey öğrendik. Yaptığımız her çalışmada çiftlerin yüzündeki mutluluğu gördüğümüzde işimize daha büyük bir tutkuyla sarıldık.

Çekimlerimizde ihtiyaca göre ekibimizi altı kişiye kadar çıkarabiliyoruz. Her bir ekip üyemiz alanında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşuyor. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla ışığı ve açıyı ustalıkla kullanarak düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda en küçük ayrıntıyı bile tüm güzelliğiyle yansıtabiliyoruz.

Çekimlerimizin tamamını son derece profesyonel ekipmanlar kullanarak yapıyoruz. Dilerseniz aşkınıza gökyüzünden şahitlik ederek, drone ile havadan çekimler yapıyoruz. Drone ile yaptığımız fotoğraf ve video çekimleriyle göz alıcı manzaralar yakalayabiliyoruz.

Çekimlerinizi tamamen sizi ve aşkınızı yansıtacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız ön görüşmelerde çekimlerinizde istediğiniz konsepte ve çekimlerinizin yapılacağı lokasyona beraber karar veriyoruz. Mutlu çiftler için sınır tanımıyor fark yaratan hizmetlerimizi şehir dışında, hatta yurt dışında dahi veriyoruz.

Dış çekim düğün fotoğraflarının yanında dilerseniz son teknoloji ekipmanlar kullandığımız stüdyomuzda da çekimlerinizi yapabiliyoruz. Böylece hiçbir hava koşulundan etkilenmeden aşkınızı ölümsüzleştirebiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Foto Güler Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, aşkınızı eşsiz karelerle ölümsüzleştirmek için ilk günkü heyecanımızla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.