• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Foto - Graphy Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Foto - Graphy Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto - Graphy Sıkça Sorulan Sorular

Foto - Graphy düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto - Graphy düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Foto - Graphy ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto - Graphy ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Foto - Graphy şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto - Graphy şehir dışında hizmet veriyor.

Foto - Graphy ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"aktüel çekim, orman çekimleri, deniz kenarı, otantik/tarihi yapılar"

Foto - Graphy düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto - Graphy düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto - Graphy hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto - Graphy aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto - Graphy Hakkında

Pamukkale düğün fotoğrafları Foto-Graphy farkıyla en güzel şekilde kayıt altına alınıyor. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle ve en son yenilikleri yakından takip ettiğimiz ekipmanlarımızla en değerli anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Düğün öncesi ve sonrasında farklı çekim konseptleriyle ya da düğün davetinizde çekim yaparak size eşsiz albümler sunabiliriz. Uzun yıllar ilk günkü gibi saklamak istediğiniz düğün fotoğraflarınız olsun istiyorsanız, tek ihtiyacınız olan Foto-Graphy!

Deneyim

Fotoğrafçılık sektöründe geçmişten bugüne pek çok farklı tarzda çekim yapmış bir ekibimiz var. Ekipmanlarımızı doğru seçiyor ve piyasanın en iyi makinelerini kullanıyoruz. Özellikle düğün çekimlerinde yenilikçi konseptlere sahibiz. Çünkü fotoğrafçılık dünyasının trendlerini yakalayarak kendi özgün tarzımızla birleştirmeyi seviyoruz. Çiftlerimizle yapacağımız ön görüşmede her detayı titizlikle ele alarak çekimlerin sonunda bizden övgüyle söz etmelerini sağlıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Pamukkale düğün fotoğraf çekimi hizmetlerimizde katalog ve konsept çekimlerine ağırlık veriyoruz. Ayrıca söz, nişan ve kına gibi etkinliklerinizde de değerli anlarınızı yakalamak için yanınızdayız. Bir düğün çekiminde doğallığın öneminin farkındayız. Bu nedenle, sizi hiç sıkmıyor, çekimler süresince eğlenmeniz ve keyifli vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Çekimlerimizi stüdyo ve platoda da gerçekleştirebilir, Save the Date gibi konsept çalışmalara imza atabiliriz.

Dış çekimler için mekan belirlerken size önerilerde bulunsak da seçimi elbette size bırakıyoruz. Çoğunlukla aktüel çekimler, orman ve deniz kenarı gibi doğal ortamda gerçekleştirdiğimiz çekimler çiftlerimizden güzel geri dönüşler alıyor. Pamukkale’nin en güzel noktalarında çekim yapabilir veya sizin için anlamı olan mekanları kullanabiliriz. Otantik ve tarihi yapılar da sevdiğimiz çekim mekanlarının başında geliyor.

Çekim mekanlarının seçimlerinde çiftlerimizi her zaman özgür bırakmaktan yanayız. Pamukkale ve Denizli çevresinden uzaklaşmak ve farklı yerler keşfetmek isterseniz, şehir dışında da çalışabiliriz. Hatta önceden haber verdiğiniz takdirde yurt dışı çekimlerine de katılabiliriz. Size özellikle düğün sezonunda, davetlerin yoğunlaştığı dönemlerde daha iyi bir hizmet verebilmek isteriz. Bu yüzden bize düğün tarihinizden en az 1 hafta önce ulaşıp randevu almanız gerekiyor.

Denizli ve Pamukkale çevresinde düğün davetinizin en güzel anlarını emanet edebileceğiniz profesyonel bir fotoğrafçı arıyorsanız, Foto-Graphy tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada. Profesyonel ekibimizle tüm mutlu günlerinizde size güzel fotoğraf kareleri yaratmak için yanınızdayız. Kampanyalarımız ve Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatlarımız hakkındaki sorularınız için yandaki formumuzu doldurup gönderebilirsiniz. Randevu almak isterseniz bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Çiftlerimize sonsuz mutluluklar dileriz.

İletişim

  • Adres::

    Zeytinköy Mah. Vatan Bulv. no:81-B Pamukkale

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.