Erhan Ekmekçi Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Erhan Ekmekçi Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erhan Ekmekçi Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Erhan Ekmekçi Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday

Erhan Ekmekçi Photography Hakkında

Erhan Ekmekçi Photography adı altında uzun yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmetle sayesinde biliniyor ve seviliyoruz. Hatırı sayılır bir süre önce Denizli’de açtığımız stüdyomuz Foto Erhan Çivril merkezde bulunuyor. Burada; birbirinden yetenekli, her biri işinin ehli, genç ve dinamik bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bir fotoğrafçıdan bekleyebileceğin hizmetlerin tamamını bizden bulabileceğiniz gibi daha fazlasına da erişebilirsiniz. Yılların fotoğrafçılık deneyimi ile bilgi birikiminin, iyi bir vizyonla bir araya gelmesi sayesinde farklı ve kaliteli işler yapmak için çok çalışıyoruz.

Mesleğimize dair en sevdiğimiz anlardan bir tanesi de saf mutluluklara, heyecanlara ve aşklara tanıklık etmek. Bu sebeple düğünler başta olmak üzere özel gün fotoğrafçılığı yapmaktan büyük keyif duyuyoruz. Çiçeği burnunda çiftlerle tanışmak, onların beklentilerini öğrenip hayallerini gerçeğe dönüştürmek uğruna çok özenli ve de özverili davranıyoruz.

Çiftlerimizle Denizli ve çevresi başta olmak üzere çok sayıda farklı mekanda dış çekimler yapıyoruz. Özel bir istekleri yoksa onları ilçemize yakın ve keşfettiğimiz harika lokasyolara götürebiliyoruz. Ormanlar, nehir kenarları, sahiller, tarlalar ve bahçeler ve daha pek çok muhteşem arka plan. Üstelik düğün öncesi veya sonrası çekimleri dışında düğün günü de fotoğraflarını çekebiliyoruz. Dileyen çiftlerimiz için düğün hikayesi videosu hazırlayıp albümle birlikte teslim edebiliyoruz.

Çekimlerimize ekip halinde katılıyoruz ve kaç kişilik bir ekip olacağımızı işin niteliğine ve gerekliliklerine göre belirliyoruz. Baş fotoğrafçı, ikinci fotoğrafçı, drone operatörü ve ışıkçı gibi her biri kendi alanında uzman bir ekip olarak işimizi yapıyoruz. Üstelik her bir işlem için son teknoloji ve de kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Jimmy jib kameramız, g-havadan görüntüler için drone kameramız, fotoğraf makinelerimiz, ışıklarımız, tripotlarımız ve her şeyimizle olmaya söz verdiğimiz yerde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Çivril fotoğrafçıları arasında en iyilerden Erhan Ekmekçi Photography olarak bize güvenebilir, fiyat teklifi almak için de yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Saray Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:67/B Çivril/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.