Düğün Filmografi

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Düğün Filmografi Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Düğün Filmografi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Düğün Filmografi Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Düğün Filmografi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Düğün Filmografi Hakkında

Düğün Filmografi ailesine hoş geldiniz! Hayatınızın en güzel anlarını kaydetmek için çalışan ekibimizle Denizli ve çevresinde faaliyet gösteriyoruz. Biz kendimize, “Denizli mutlu anlar fotoğrafçısı” diyoruz. Sıradan fotoğraf çekimleri gerçekleştirmemek için her geçen gün yenilenmeye ve sektörümüzdeki gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz. Yenilikçi bakış açımız, genç ve dinamik ekibimiz sayesinde her an doya doya eğlendiğiniz çekimler tasarlıyoruz… Standardın dışında çalışmalarımızın fotoğraf karelerine yansıması ile heyecan verici oluyor.

Gelin, merak ettiğiniz Denizli dış çekim hazırlıklarımızdan da söz edelim:

Öncelikle, çekimler için hazırlanmaya başlamadan önce istek ve beklentilerinizi öğrenmeyi tercih ediyoruz. Hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek için dış çekimler hakkında konuşuyor, profesyonel bakış açımızla gerekli önerilerde de bulunuyoruz. Ancak en önemlisi bu görüşme sayesinde birbirimizi yakından tanıyor, güven bağlarını oluşturuyor ve tarzınızı keşfediyoruz. En iyi çekimler için doğru çekim teknikleri ve ekipmanlarını seçmek kadar önemli olan konsept çalışmalarına da değiniyoruz. Save the date, trash day, düğün hikayesi ve tüm sinematik video çekimleri için bu adımları takip ederek planlama yapabiliyoruz. Aldığımız kararlar ışığında haklarınızı güvence altına almak için anlaşma imzalıyor ve hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz.

Aşkınızın hikayesini anlatan çekimlerde, şık konular işliyoruz. Düşünsenize, yaşadığınız anları senaryolaştırarak mizansen bir havada çekimler yapıyoruz… Geriye dönüp baktığınızda güzel anılar hatırlayacağınız heyecan verici bir süreç ve bolca eğlence sizi bekliyor. Doğal, içten ve özgürce poz verdiğiniz her değerli an ekibimiz tarafından kayıt ediliyor. Çekimler sonrasında ise; montajlı sinematik videolar, düğün hikayesi, video klipler, kısa film ve albümlerinizi tasarlıyoruz.

Bilmelisiniz ki, Türkiye’nin farklı illerinde de çekimler yapıyor, ancak Denizli düğün fotoğrafçıları arasında kalitemizle fark yaratmaya devam ediyoruz. Çünkü sizin için her zaman en iyiyi sunarak sektörde yerimizi koruyoruz! Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, en küçük bir aksaklık çıkmaması için her adımı özel olarak planladığımız çekimleri Düğün Filmografi iletişim formunu doldurarak bizimle tasarlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.