Diart Photo

E-posta Gönder

  • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın


Diart Photo Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Diart Photo Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Diart Photo Sık Sorulan Sorular

Diart Photo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Diart Photo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Diart Photo hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Diart Photo aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".


Diart Photo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Diart Photo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Diart Photo şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Diart Photo şehir dışında hizmet vermiyor.


Diart Photo ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Diart Photo ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Diart Photo Hakkında

Diart Production olarak kurduğumuz firmamızla uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Denizli Merkezefendi fotoğrafçı ve prodüksiyon ajansları arasında yer alıyoruz. Fakat hem kalite standartlarını aşan hizmetlerimiz hem de sahip olduğumuz donanım ve altyapı sayesinde Türkiye çapındaki tüm illere de gidebiliyoruz. Bunu ve bu gibi diğer başarılarımızı elde etmemizi sağlayan harika bir ekibe sahibiz ve herkes kendi alanlarındaki uzmanlıklarıyla işlerini severek yapıyor.

Diart Photo bünyesinde verdiğimiz ve bundan dolayı büyük keyif aldığımız hizmetlerimizden en değerlisi özel gün ve kutlamaların ölümsüzleştirilmesini sağlamak. Düğünler başta olmak üzere, nişan ve kına geceleri gibi çiftlerin hayatlarındaki büyük günlerde yanlarında olup heyecanlarını paylaşıyoruz. İster düğünden önce veya sonra save the date isterlerse de düğün töreninin olduğu tüm günü gerek fotoğraf gerek videolarla kaydediyoruz. Her yıl yenilenen modellerimizden albümlerini seçen çiftlere en kısa sürede fotoğraf ve videolarını da teslim ediyoruz.

En özel anların kaydedilmesi öncelikle iyi bir göze ve yetenekli bir fotoğraf veya video sanatçısına ihtiyaç duyar. Biz de ekip olarak bu yeteneğe sahibiz ve en iyi sonuçları alabilmek için ekipmanımızın da gereken kalitede olmasına önem veriyoruz. Havadan çekim için drone, aksiyon ve normal kameralar, profesyonel fotoğraf kameraları ve çok daha fazlasını son teknoloji kalitesinde olacak şekilde temin ediyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı haricinde verdiğimiz diğer hizmetler arasında; katalog ve ürün çekimleri, reklam çekimleri, model çekimleri, otomobil ve işyeri tanıtımları gibi alanlar da mevcut. Çok yönlü bir ekip ve prodüksiyon şirketi olduğumuz için hepsinin üstesinden rahatlıkla gelebiliyor, her birini kendi konseptlerine uygun olacak şekilde yapabiliyoruz.

Diart Photo olarak Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.