Caner & Meltem Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Caner & Meltem Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Caner & Meltem Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Caner & Meltem Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz.

Caner & Meltem Photography Hakkında

Tek bir lokasyonda düğün fotoğraflarınızın çekilmesi sizce de çok sıkıcı değil mi? Eğer bize katılıyorsanız aynı düşüncelere sahibiz demektir. Biz Caner & Meltem Photography olarak en mutlu gününüzü tek bir yere sığdırmıyor, sizin için birçok yerde özellikle kumsalda düğün fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Öncelikle çekim ağımızın genişliğinden bahsetmek istiyoruz. Denizli’de yani oturduğumuz ilden başlayıp en yakınımız olan ve Türkiye’nin Maldivler’i olarak bilinen Salda Gölü’ne mutlaka uğruyoruz. Tabii bu noktada travertenlerin güzelliklerini unuttuğumuzu sanmayın. Bahsettiklerimiz il dışına çıktığımız rotalarımız. Ardından isterseniz dümenlerimizi İzmir’e doğru çeviriyoruz. Özellikle İzmir’in kıyı bölgelerinde yapılan düğün çekimlerinin de apayrı bir güzelliği oluyor diyebiliriz. Şunu da eklemek isteriz ki bütün bunların hepsi sizinle konuşacağımız ve anlaşacağımız paket doğrultusunda ilerliyor.

Çekim türlerine gelecek olursak da aslında hep duyduğunuz ve belki de içeriği hakkında çok da üzerinde düşünmediğiniz save the date’i konu alalım. Save the date gelin ve damadın düğün öncesi telaşlarının henüz başlamadığı, asıl olayların çekimlerden sonra başladığı bir çekim türü bize göre. Çünkü o zamana farkına varamadığınız heyecanınız çekimin son anlarına doğru vücudunuzu sarmaya başlıyor. Onun verdiği etkiyi de başka hiçbir şey yaratamıyor.

Düğün günü çekilen fotoğraflar da klasik modada yerini korumaya devam ediyor. İçerisine eklenen farklı paketler ile zenginleştirilen bu çekim türü de çiftlerin bu aralar en çok tercih ettiği cinsten.
Düğün sonrasında ise herkesin özgür olduğu hatta yeri geldiğinde kıyafetlerin kullanılamayacak hâle geldiği trash day çekimleri mevcut oluyor. Burada gelin ve damadımız diledikleri kadar denize girebiliyor, istedikleri gibi kumda yuvarlanabiliyor, yosunların arasından kıyafetleri yeşeresiye kadar yürüyebiliyorlar. Şimdi ise bu üç paket arasında seçim yapma sırası size kalıyor.

Eğer siz de Denizli’de düğün fotoğrafı çekilebilecek yerleri tavan ettiyseniz ve kendinize göre bir yer bulamadıysanız sayfadaki formu ücretsiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.