Barış Ak Fotoğraf Çekimleri

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Barış Ak Fotoğraf Çekimleri Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Barış Ak Fotoğraf Çekimleri Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Barış Ak Fotoğraf Çekimleri Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Barış Ak Fotoğraf Çekimleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Barış Ak Fotoğraf Çekimleri Hakkında

2008 yılında Denizli’de fotoğrafçılık mesleğine atılan Barış Ak ve alanında uzman ekibimizle mutlu çiftlerimizin hayallerini süsleyen çekimleri tasarlıyoruz. Uzun yıllar profesyonel çekimler tasarlamak için yaptığımız çalışmalarla kendimizi geliştirerek Barış Ak Fotoğraf Çekimleri’ni marka haline getirdik. Hız kaybetmeden ilerlemenin, en güzel anlarınızda yanınızda olmanın ve deklanşöre basmanın heyecanıyla sektörde yerimizi almaya devam ediyoruz. İlk günkü heyecan ve değişmeyen kaliteli hizmet anlayışımızla en güzel anları belgeliyoruz… Üstelik Denizli düğün fotoğrafçıları arasında yerimizi almakla da yetinmiyor, Türkiye’nin her yerinde birbirine aşk ile bakan çiftlerimizin çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Toprak tonlarını kullandığımız, bohem çekimlerle son yılların fark yaratan dış mekan çekimleri için hazırlıklara başlıyoruz. Elbette kullandığımız tek konsept bu olmuyor, canlı renklerle doğanın her tonuna ayak uyduruyoruz. Bunun için doğru ekipmanları seçmeye ve doğal çekimler tasarlamaya özen gösteriyoruz. Gelin el çiçeği, çeşitli aksesuarlar, balonlar ve süslemelerle senaryonuza uygun düzenlemeler sayesinde fotoğraf karelerinizi size özel de kılıyoruz. Öykü fotoğrafçılığı, düğün hikayesi düzenlemesi için montaj ve photoshop uygulamaları da kullanarak duygularınızın yansıdığı çalışmalarımıza küçük rötuşlar yapıyoruz.

Mekan seçiminden de bahsedecek olursak; bizim için ilk kriter kendinizi rahat hissedeceğiniz yerleri bulmak. Doğanın içerisinde, sahil, deniz, göl kenarında, binbir renk çiçeğin içinde, tarihi mekanlarda olmak da harika olacaktır. Düğün mekanınızda ve dış mekanlarda tasarladığımız tüm bu çekimlerde; HD kalite, yüksek çözünürlüklü belgelerinizi eskimeden saklayabilmeniz için en son teknolojiden yararlanıyoruz. Hazır olun çekimler boyunca çok eğlenecek ve yıllar geçse de unutmayacağınız anılar biriktireceksiniz. Kıymetli albümünüzü, dijital ortamda teslim ettiğimiz video ve fotoğrafları her arkadaşınızla tekrar inceleseniz de bıkmayacaksınız…

Siz de Barış Ak Fotoğraf Çekimleri ekibini Denizli düğün fotoğrafçısı olarak tercih ediyorsanız, iletişim formumuzu doldurmalısınız. Form sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.