• Min. Paket Fiyatı
  5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Çağdaş Yenidede
  Firma Sahibi

Baraka Medya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Baraka Medya Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Baraka Medya Sıkça Sorulan Sorular

Baraka Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Baraka Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Baraka Medya hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Baraka Medya, Türkiye genelinde profesyonel düğün fotoğrafçılığı hizmeti sunan bir stüdyo. Şehir dışında da etkinliklere katılarak özel konsept çekimleriyle unutulmaz anılarınıza hayat veriyoruz. Deneyimli ekibimiz, her detayı özenle planlayarak çiftlerimize özel ve benzersiz fotoğraf albümleri oluşturuyor. Davetinize katılamayan sevdikleriniz içinse sosyal medya üzerinden canlı yayın gerçekleştirerek en uzaktaki yakınlarınıza unutulmaz gecenizi yaşatıyoruz."

Baraka Medya ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Baraka Medya ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Baraka Medya şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Baraka Medya şehir dışında hizmet veriyor.

Baraka Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Baraka Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.

Baraka Medya hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Baraka Medya aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Baraka Medya Hakkında

Baraka Medya, Denizli düğün fotoğrafçısı listesinde 15 senedir yer almakta. Sektörün tanınan, tercih edilen ve memnuniyet oranı yüksek firmalarından biri. Fotoğraf ve video çekimi sektöründe aktif olarak faaliyet göstermekte. Firmanın, görsel sanata dair her gelişmeyi takip eden yapısı düğününüzü belgelendirmenin yanında sanatını da ortaya koymakta. Fotoğrafçılığı sanat olarak algılayıp çalışması sıradışı enstanteneler yaratma konusunda Baraka Medyayı diğer firmalardan öne çıkarmakta.

Deneyim

Baraka Medya kurucusu ve sahibi Çağdaş Yenidede, TRT ödüllü bir yönetmen.Ortaya koyduğu çalışmalarıyla en iyi yönetmen ve en iyi görüntü yönetmeni gibi birçok dalda ödüller kazanarak başarısını tescillemiş. Oluşturduğu ekibi de kendisi gibi profesyonel ve başarılı isimlerden oluşmakta. Türkiye’nin her yerine hizmet vermiş ve vermeye devam etmekte.Firma sadece kadınlara hizmet vermesi için kadın fotoğrafçı ve kameraman da bulundurmakta.

Çekim Türleri / Mekanlar

Tam donanımlı stüdyomuz, tüm konseptleri gerçeğe dönüştürmek için tasarlandı. Işıklardan dekorlara kadar tüm ayrıntılar fotoğrafın hikayesini zenginleştirmek ve gerçek kılmak için dizayn edildi. Her çiftin hikayesinin ayrı olduğunu biliyor ve Denizli’de düğün fotoğrafı çekilebilecek yerleri inceliyoruz.Çiftlere uygun mekanları öneriyor dış çekimlerimizi yapıyoruz. Asla tek mekanda sınırlı kalmıyoruz. Dış çekimlerde 500 kareyi bulan çekimler gerçekleştiriyoruz.Her çekim süresinin çifte göre değişkenlik gösterdiğini de vurguluyoruz.

Ekipman

Çekim ve görsel düzenleme için kullandığımız aletler teknolojik üstünlüğü olan cihazlarlar. Bu yönümzle en iyi görüntü kalitesini yakalıyoruz.Son teknoloji ekipmanlarımız ve yenilikçi çekim tekniklerimizle, düğün gününüzü en üst düzeyde kaydediyoruz. Fotoğraf makinesi, drone, jimmy jib, video kameralar ile çekimlerimizi yapıp efektlerle,düzenlemelerle hikayenizi sinema filmine dönüştürüyoruz. Etkinlik boyunca da kameralar ile aktüel çekim gerçekleştiriyoruz.

Baskı Hizmetleri

Organizasyon sırasında çiftlerin sosyal medyalarından canlı yayın hizmeti sunuyoruz. Bu çekimi tek kamera ile yapıyor, gelin ve damadın sosyal medya hesaplarına naklediyoruz.Etkinlik biter bitmez çifte paylaşmaları için fotoğraf ve videoları ulaştırıyoruz.Size özel bir hikaye anlatmak için çektiğimiz kareleri özenle seçiyor ve unutulmaz bir düğün albümü oluşturuyoruz. Ayrıca, çekimleri özel olarak montajlayarak size unutulmaz bir düğün hikayesi videosu sunuyoruz.

Tüm baskı çeşitlerimiz mevcut aynı zamanda her türlü baskıyı oluşturabileceğimiz anlaşmalı firmalarla çalışıyoruz. Davetiye tasarımı, sıcak baskı hizmeti, ajans ve reklam hizmetlerinde de hizmet sunuyoruz. Albümlerinizi, düğün videolarınızı, dış mekan çalışmalarınızı 7 gün içerisinde teslim ediyoruz. Teslim sırasında düğününüzün orijinal kopyasını da vermeyi ihmal etmiyoruz.

Ek Hizmetler

Baraka Medya, Türkiye genelinde profesyonel düğün fotoğrafçılığı hizmeti sunan bir stüdyo. Şehir dışında da etkinliklere katılarak özel konsept çekimleriyle unutulmaz anılarınıza hayat veriyoruz. Deneyimli ekibimiz, her detayı özenle planlayarak çiftlerimize özel ve benzersiz fotoğraf albümleri oluşturuyor. Davetinize katılamayan sevdikleriniz içinse sosyal medya üzerinden canlı yayın gerçekleştirerek en uzaktaki yakınlarınıza unutulmaz gecenizi yaşatıyoruz.

O mutlu anlardan geriye kalacak kareleri profesyonel ellere bırakın. Yapmanız gereken sadece 3 hafta önce bağlantıya geçmek.Bizlere Baraka Medya iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatları araştırmanızda erken rezervasyon fırsatını kaçırmak istemiyorsanız “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ödeme seçeneklerimiz nakit ve banka havalesi olarak kabul edilmekte.

İletişim

 • Adres:

  15 Mayıs mahallesi, 831 sokak, Burhan İş merkezi, Kat:3 Daire:7 Pamukkale/Denizli

 • Haritadaki Konumu

  Baraka Medya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.