Altun Color

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Altun Color Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Altun Color Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Altun Color Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Altun Color Hakkında

Hayatınızın en anlamlı günleri arasında ilk sıralarda yerini alan düğünüzü birbirinden özel fotoğraf kareleriyle taçlandırmak isterseniz 1990 yılından beri Denizli’de hizmet verdiğimiz Altun Color içerisinde sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Alanında uzman ve oldukça deneyimli 4 kişiden oluşan kadromuzla isteklerinizi iyi analiz ediyor ve tarzınıza uygun konseptlerle sorunsuz bir çekim süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet almanızı istiyoruz. Teknolojiyi ve moda olan trendleri yakından takip ederek çalışmalarımızda da bu unsurları göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir fotoğraf albümü içerisinde kendinizi görmek istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Aşkınızın hikayesini dinliyor ve zevkleriniz doğrultusunda bir çekim içeriği ve planlaması yapıyoruz. Biliyoruz ki Denizli’de düğün fotoğrafı çekilebilecek yerlerin sayısı oldukça fazla olduğu için biz de çekimlerimizde manzaranın ve doğal güzelliğin ön plana çıktığı alanlara gidiyoruz. Eğer isterseniz Denizli’de çekim yapma şansı sunmadan başka illere de sizinle birlikte seyahat edebilir ve fotoğraflarınızı çekebiliriz. Müsait olduğunuz gün ve saati göz önünde bulundurarak çekimlerinizi yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Çekimler yapılırken rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Gerekli gördüğümüz kısımlarda size poz konusunda yönlendirme yapıyoruz. Çekimlerinizi tamamladığımızda ise elde ettiğimiz fotoğraflarınız içerisinde en güzelleri seçerek bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Size söz verdiğimiz tarihte tüm hazırlıkları tamamlanmış bir şekilde fotoğraflarınızı teslim ediyoruz.

Siz de Denizli düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Altun Color’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.