Düğün Fotoğrafçıları Denizli

Akar Fotoğrafçılık

5,0
0258 225 54 93
Mesaj Gönder
 • Drone Çekimi Hediye !

En Popüler Yorum

Leyla & Etem

Düğün Tarihi: 25.05.2017

Herşeyi ile mükemmel bir çekimdi. o kadar rahat ve mutlu çekim yaptık ki gülmekten pozlarımız bozuldu çoğu kez :) kesinlikle Akar Fotoğrafçılık

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Akar Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Kampanyalar

Hediye
Son gün 15/06/2024

2024 Yılı Içinde Yapılan Randevularda Drone Çekimi Ücretsiz !

2024 Yılı İçinde Yapılan Randevularda Extra Ücret Ödemeden Drone... devam 

%47
Son gün 31/08/2024

2024 Erken Rezervasyon İle %50 İndirimlerinden Yararlanın !

Kısa Süreliğine Mükemmel Kampanya Bu Fırsatı Kaçırmayın !

Akar Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Akar Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Akar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Akar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Akar Fotoğrafçılık hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Fotoğrafçılık, sunduğu geniş hizmet yelpazesiyle sadece Denizli sınırlarıyla sınırlı kalmayıp, şehir dışında da çeşitli bölgelerde hizmet veriyor. Şirketin esnek ve mobil yapısı, çiftlerin veya müşterilerin istedikleri yerde özel anlarını profesyonel bir şekilde belgeleme taleplerini karşılıyor. Yurt dışında çekim hizmeti,firmanın uluslararası alandaki uzmanlığını vurgulayan bir diğer önemli hizmet. İşletme aynı zamanda stüdyo çekimi konusunda da uzmanlaşmış. Bu hizmet, kontrol edilebilir bir ortamda, özel konseptlere ve taleplere uygun olarak çekimlerin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Konsept çekimler ise çeşitli temalara dayalı olarak tasarlanan özgün ve sanatsal içeriklerin oluşturulmasına imkan tanıyor."

Akar Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Akar Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Akar Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Akar Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Akar Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Tercihen tarihi ve turistik mekanlar ancak çiftlerimizin isteklerine göre değişebilmektedir"

Akar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Akar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Akar Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Akar Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Akar Fotoğrafçılık Hakkında

Akar Fotoğrafçılık, Denizli Pamukkale fotoğrafçıları arasıda 2015 yılında kurulmuş bir fotoğrafçılık şirketi. Firma, 2000 yılından beri fotoğrafçılık sektöründe aktif olarak faaliyet göstermekte. Deneyimli ve uzman kadrosuyla, Akar Fotoğrafçılık, müşterilerine kaliteli ve özgün fotoğrafçılık hizmetleri sunmakta. Sektördeki uzun geçmişi ve güçlü profesyonel ekibiyle şirket, müşteri memnuniyetine odaklanarak başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmekte.

Deneyim

Akar Fotoğrafçılık, Denizli merkezli faaliyet gösteren bir firma olarak, sektörde etkileyici bir varlığa sahip. Şirket, bünyesinde bulunan 20-25 kişilik güçlü bir ekibiyle dikkat çekiyor. Bu ekip, profesyonel ve deneyimli fotoğrafçılardan oluşuyor. Akar Fotoğrafçılık'ın çekim süreçlerini başarıyla yöneten özel bir 20 kişilik çekim ekibi bulunuyor. Bu ekip, çeşitli projelerde iş birliği yaparak kaliteli ve özgün görsel içerikler üretiyor.

Şirketin güçlü bir alt yapıya sahip olduğunu gösteren 6-7 kişilik video ve fotoğraf düzenleme ekibi de bulunuyor. Bu kurgu ekibi, çekimlerin ardından elde edilen fotoğraf ve görüntüleri özenle düzenleyerek, müşterilere özgün ve kaliteli sonuçlar sunuyor. Akar Fotoğrafçılık, geniş ve uzman ekibiyle sektördeki liderliğini sürdürerek müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefliyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Şirket, özellikle düğün ve özel etkinliklere odaklanarak, unutulmaz anların kalıcı hale gelmesini sağlıyor. Düğün belgeseli çekimleri, Akar Fotoğrafçılık'ın uzmanlık alanları arasında yer alıyor. Firma, dış mekan çekimleriyle, doğal güzellikleri ve çevresel unsurları kullanarak etkileyici ve romantik anlar yakalıyor. Save the date çekimleri, çiftlerin düğün öncesinde duyuru yapmalarını sağlayan özel bir hizmet olarak veriliyor. Konsept çekimleri ise farklı temalar ve konseptlerle özgün fotoğraf ve video içeriklerinin oluşturulmasına imkan tanıyor.

Akar Fotoğrafçılık, aynı zamanda katalog çekimleriyle de ticari alanlarda kullanılmak üzere profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veriyor. Düğün hikayesi ve klibi çekimleri ile çiftlerin aşk öykülerini duygusal ve estetik bir bakış açısıyla anlatıyor. Söz, nişan ve kına çekimleri ile özel günlerin her aşamasını kusursuz bir şekilde belgeleme konusunda uzman. Akar Fotoğrafçılık, geniş hizmet yelpazesi ve uzman ekibiyle müşterilerine özel anlarını unutulmaz kılma konusunda profesyonel destek veriyor.

Ekipman

Pamukkale düğün fotoğrafları konusunda uzman olan Akar Fotoğrafçılık, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek çekimlerinde çeşitli ekipmanları başarıyla kullanmakta. Şirketin sahip olduğu drone, çekimlerde yüksekten muazzam açılar elde etmeyi sağlayan bir ekipman. Drone kullanımı, özellikle dış mekan çekimlerinde geniş manzaraların ve etkileyici görüntülerin yakalanmasına imkan tanır. Bu sayede, müşterilere daha özgün ve etkileyici görsel içerikler sunulabilmekte.

Jimmy Jib ise Akar Fotoğrafçılık'ın çekimlerinde kullanılan bir diğer önemli ekipman. Bu mekanik koldan oluşan sistem, kamera hareketliliği açısından geniş bir yelpaze sunmakta. Özellikle etkileyici ve profesyonel videoların çekiminde tercih edilen bir ekipman olan Jimmy Jib, çeşitli açılardan dinamik çekimler yapma olanağı sağlar.

Ek Hizmetler

Fotoğrafçılık, sunduğu geniş hizmet yelpazesiyle sadece Denizli sınırlarıyla sınırlı kalmayıp, şehir dışında da çeşitli bölgelerde hizmet veriyor. Şirketin esnek ve mobil yapısı, çiftlerin veya müşterilerin istedikleri yerde özel anlarını profesyonel bir şekilde belgeleme taleplerini karşılıyor. Yurt dışında çekim hizmeti,firmanın uluslararası alandaki uzmanlığını vurgulayan bir diğer önemli hizmet. İşletme aynı zamanda stüdyo çekimi konusunda da uzmanlaşmış. Bu hizmet, kontrol edilebilir bir ortamda, özel konseptlere ve taleplere uygun olarak çekimlerin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Konsept çekimler ise çeşitli temalara dayalı olarak tasarlanan özgün ve sanatsal içeriklerin oluşturulmasına imkan tanıyor.

Gülümseyin çünkü mutlu anlarınızı tecrübeli ellere emanet ediyorsunuz ! Erken rezervasyon ve taksit seçenekleri ile müşterilerine daha stressiz bir organizasyon süreci yaşatmayı amaçlayan şirketin çeşitli hizmetlerini daha erişilebilir kılmaktadır. Siz de süreci geciktirmeyin şimdiden yerinizi garantileyin. Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatları için yaptığınız araştırmada Akar Fotoğrafçılık’ın fiyatlarını iletişim numarasından ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0258 225 54 93

 • Adres::

  Atalar Mah. Emek Cad. Suluköprü Mevkii No:2/A Denizli

 • Haritadaki Konumu

  Akar Fotoğrafçılık Yol Haritası

Akar Fotoğrafçılık Yorumları (31)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Leyla & Etem

Düğün Tarihi: 25.05.2017

Herşeyi ile mükemmel bir çekimdi. o kadar rahat ve mutlu çekim yaptık ki gülmekten pozlarımız bozuldu çoğu kez :) kesinlikle Akar Fotoğrafçılık

Çişem & Berkant

Düğün Tarihi: 24.08.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Birçok çift gibi biz de fotoğraf çektirmekten hoşlanan bir kadın ve çabuk sıkılan bir erkekten oluşmaktayız. Bu nedenle fotoğraf süreci ile ilgili oldukça kaygılıydık. İsmail bey ve ekibi tüm gerginliğimizi üstümüzden aldı. Son derece içten, doğal ve gülümseyen fotoğraflarımız ve ömür boyu bize... devam 

Canan & Mahmut

Düğün Tarihi: 13.09.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Özel günümüzü unutulmaz kıldığınız için teşekkür ederiz. Fotoğraflarımızdaki duygu ve detayları özenle yakaladınız. Her bir karedeki samimiyeti hissetmek bize gerçek bir hazine.

Pelin & Ramazan

Düğün Tarihi: 26.08.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Abi hayırlı aksamalar videoyu izlemek şimdi nasip oldu daha gerçekten eline ve yüreğine sağlık emeğine sağlık gerek dış çekimde gerek klib çekiminde herşey beklentimiz kadar Di ve bazen gerçektende beklentimizin üzerine çıktı eşimde çok beğendi ki en önemlisi bu bana cep telefonundan çek gene uyar... devam 

Ömür & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.07.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gerçekten harika bir fotoğrafçı .
Her anlamda bizleri dinleyip yönlendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz .

Derya & Ahmet

Düğün Tarihi: 18.06.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Şimdî Buraya Neler Yazsam Neler Söýlesem de Senin İçîn Azdır Benim İçin Çok Önemli Olan Ve kusursuz Bir şekilde Olmasını îstedîğim Şeylerden Biri de Bu Albümdü Senin Bunda Çok Fazlasıyla Emeğin Vardır Her Söylediğim Şeyi Hîç İtiraz Etmeden Olumlu Pozitif Bır şekilde Tamam Demen Albümle Alakalı... devam 

Duygu & Önder

Düğün Tarihi: 26.01.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Ekip olarak tam anlamıyla yanımizda oldukları için İsmail bey teşekkür ederiz. Fotoğraf çekimleri eglenceliydi. Ayrıca fiyat olarakta çok uygun .tüm çiftlere Akar fotoğrafçılığı tavsiye ederim

Sevinc & Huseyin

Düğün Tarihi: 23.09.2018

Cok tesekkur ederiz tum hizmetlerinizden cok memnun olduk. Guleryuzlu ve samimi bir havada buyuk bir ugras eglenceye dönüştu.

Cansu & Umut

Düğün Tarihi: 04.08.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Eşim ve ben İstanbul'da yaşıyoruz.Memleketim Denizli'de 2017 Haziran döneminde nişanımız için, 2018 Ağustos döneminde ise kına ve düğünümüz için İsmail bey ve ekibi sayesinde çok keyifli fotoğraf çekimleri gerçekleştirdik.Enerjileri yüksek olduğu için ayrıca güzel bir gün geçirdik.Forograflar ve... devam 

Tuğçe & Sami

Düğün Tarihi: 01.07.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Biz İstanbulda yaşıyoruz. Eşimin ailesi ise Denizlide yaşıyor. Bir farklılık olsun diye fotoğrafları Denizlide çektirmeye karar verdik. Düğün.com'da Akar Fotoğrafçılığa denk geldim ve arayıp iletişime geçtim. Kazasız belasız çok eğlenceli bir çekim gerçekleştirdik. Onları bilmem ama ben ve eşim çok... devam 

Nina & Tezcan

Düğün Tarihi: 16.12.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı

ISMAIL BEY ILE DUGUN COM UZERINDEN TANISTIM, ILK BASTA SUPHELERIM VARDI TANIMADIK BIRISI, NASIL OLACAK ACABA, GUZEL MI GECECEK CEKIM VS.. TANISIP KONUSTUKTAN SONRA AYNI GUN KARAR VERDIM. FIYAT OLARAK TA UYGUN VE EXTRA HEDIYESI ILE GUZEL, EGLENCELI, COK RAHAT BI CEKIM OLDU.BIZIM DIS CEKIM SALDA... devam 

Buse & Umut

Düğün Tarihi: 15.11.2017

Sıcak kanlı,işini severek yapan ve bize ellerinden gelen her türlü desteği vererek ortaya güzel bir iş çıkmasını sağlayan başarılı bir ekip

Ece & Muhsin

Düğün Tarihi: 28.10.2017

Fotoğraf çekiminin nasıl geçeceğini düşünürken ismail bey ile karşılaştık. Düğüne bir kala bizi keyiflendiren , profesyonel ve dostane yaklaşımlarıyla içimizi rahatlatan bir ekip. Yağmurlu bir gün olmasına rağmen dış mekan çekiminin keyfini unutamayız :) Mekan tavsiyeleri ve sürenin kısıtlı... devam 

Burcu & Murat

Düğün Tarihi: 15.10.2017

Bir okadar güzel adımlarımızı atarken stres olmazsa olmazımız tabikide ama Çekimler sırasında çok eylendik günün bütün negatifliğimizi üstümüzden alındı şakaları espirileri devamlı güler yüzlü oluşu ve Hayalimizdekilerin üstüne çıkıp değişiklikleriyle daha iyisini ortaya koydukları için teşekkür... devam 

Selcan & Caner

Düğün Tarihi: 07.10.2017

Pamukkale, Laodikeia ve çamlıkta dış çekim yaptık. Çok keyifli bir gündü.
Önce düğün sonra nikah törenimiz oldu.
Düğün ve nikah farklı şehirlerde olduğu için düğüne katılamayan misafirlerimize nikah öncesi video hazırlamak istedik.
Videomuz düğüne hazırlık, dış çekim, düğün ve...
devam 

Damla & İlker

Düğün Tarihi: 09.09.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı

Düğünü kamusallaştıran her şeyi (nişan, kına gecesi düğün organizasyonu vb) aile talebiyle yapmak zorunda kalmıştık yine aynı taleple dış çekim yaptırmamızı isteyen ailelerimiz gereğiyle fotoğraf çekimi için site üzerinden Denizli'de bir çok fotoğrafçı ile görüştük. İlk görüşmemizde aslında çekim... devam 

Sibel & Kenan

Düğün Tarihi: 15.08.2017

Arkadaşım aracılığıyla ismail beyle tanıştım ve iyiki tanışmışım:))) kesinlikle fotoğrafçı araştırmasına girenlerin zaman kaybetmeden Akar Fotoğrafçılıkla görüşmesi gerekiyor. Herşeyi ince eleyip sık dokuyan biriyimdir ve benim gibi mükemmelliyetçi insanlar icin özellikle şiddetle tavsiye ediyorum... devam 

Kadriye & Ömer

Düğün Tarihi: 13.08.2017

Selamlar... İsmail beyle düğün.com üzerinden iletişime geçtik . Fotograf konusunda cok stresliydik eşimle ikimizde fotograf cekinmeyi hiç sevmiyoruz. Sagolsun İsmail Bey o kadar güzel ilgilendi ki bütün endişelerimiz kayboldu. Cok eglenceli ve rahat bir çekim oldu . Kendisine buradan cok teşekkür... devam 

Buse & Cevdet

Düğün Tarihi: 22.07.2017

Bu özel günde önemli olan rahat olmanız ve bunu bu ekip gerçekten başarıyor sanki daha önceden tanışıyor gibiydik güler yüzlü ve işlerinde öyle iyiler ki çok memnun kaldık ve çevremdeki herkese tavsiye ediyorum

Feriş & Yaşar

Düğün Tarihi: 15.07.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı

Birçok firma araştırmama karşın birçok çekim yeri uygun fiyat olarak akar fotoğrafçılığı seçmem tesadüf olmadı. Pamukkale hierapolis salda gölü çamlık gibi birçok yerde en güzel pozları yakalamamızı kendisine ve ekibine borçluyuz. Çok eğlenceli ve neşeli dakikalar geçirerek zamanın bu kadar güzel... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.