Abdullah Kocabatmaz Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Akar Fotoğrafçılık
23 1 26

Pamukkale

Akar Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Burak Ayın Wedding
23 10

Pamukkale

Burak Ayın Wedding

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Sevdiğiniz insanla bir ömür birlikte olmak için evlenmeye karar verdiniz ve düğün hazırlık süreciniz başladı. Bu aşamada birçok detayla aynı anda ilgilenmek zorunda kalacak, zaman zaman profesyonel ellerden yardım almak isteyeceksiniz. İşte tam da bu noktada en azından Denizli düğün fotoğrafçısı ararken zaman kaybı yaşamamanız için profesyonel ekibimizle hizmete hazır olduğumuzu belirtelim. Uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza attık birçok çiftle çalışma fırsatı bulduk. Çiftlerimizle beraber güldük, çekim sürecince bolca eğlendik ve ortaya harika anılar çıkardık. Şimdi de sizin hayallerinize dokunmak istiyor; aşkınızı, heyecanınızı ve mutluluğunuzu düğün fotoğraflarınıza yansıtıyoruz. Hadi başlayalım!

Bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz çünkü sizi daha yakından tanımak istiyoruz. Çekim türlerimizden bahsettikten sonra konsept çalışmalarımız için planlamalar yapıyoruz. Daha sonra birlikte mekan seçimi yapıyoruz. Fotoğraflarınızı bazen güzel bir koyda bazen lavanta bahçelerinde bazense bir ormanda yapıyoruz. Tabii bu aşamada sizin fikirlerinizi de önemsiyor, hayallerinizi sınırlandırmanıza asla izin vermiyoruz. Denizli dışında çevre illere de çekim için gidebildiğimizi söyleyelim.

Çekim günü gelip çattığında size rahat, samimi ve doğal poz verebileceğiniz sakin bir ortam yaratıyoruz. Belirlediğimiz konsepti oluşturmak için hemen hazırlıklara başlıyor, poz konusunda sizi doğru bir şekilde yönlendiriyoruz. Eşinizle olan büyük aşkınızı, heyecanınızı ve mutluluğunuzu fotoğraf karelerine, video kayıtlarımıza yansıtıyoruz. Düğün fotoğrafları çekmek dışında isterseniz düğün hikayesi ve düğün klibi de hazırlayabiliyoruz. Son derece eğlenceli geçen çekim sürecimizin ardından fotoğraf ve videolarınızda düzenleme işlemleri yapıyor, sizi çok bekletmeden albümlerinizi teslim ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve en güzel Denizli düğün fotoğraflarına sahip olmak için sayfanın sağ üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Abdullah Kocabatmaz

 • Adres: Değirmenönü, 1598. Sk. No:4, 20010 Denizli Merkez/Denizli,Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!