Yılmaz Medya

E-posta Gönder

  • Merkez, Adana.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Yılmaz Medya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Yılmaz Medya Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Yılmaz Medya Sık Sorulan Sorular

Yılmaz Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Yılmaz Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Yılmaz Medya hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Yılmaz Medya aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".


Yılmaz Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Yılmaz Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Yılmaz Medya şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yılmaz Medya şehir dışında hizmet veriyor.


Yılmaz Medya ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yılmaz Medya ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Yılmaz Medya Hakkında

Gülen yüzleri ölümsüzleştirmek için Adana düğün fotoğrafçıları arasında büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Yılmaz Medya adı altında uzun yıllardır bu mesleği icra ediyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte çiftlerin isteklerini gerçekleştiriyor, hummalı bir çalışma ışığında istediğiniz hizmeti sağlıyoruz. Düğün öncesinde hazırlıklar yaptığımız gibi sonrasında da sürekli iletişim halinde oluyoruz. Böylece fotoğraflarınız elinize ulaşana kadar ve süreç sonlanana kadar yanınızda oluyoruz.

Fotoğraf çekim türüne karar verebilmek için süreç öncesinde bir araya geliyor, sohbet eşliğinde isteklerinizi öğreniyoruz. Düğün öncesinde ya da sonrasında gerçekleştireceğiniz fotoğraf çekimi için farklı poz alternatiflerinin yanı sıra aksesuar tercihleri yapıyoruz. Salıncak, özel fotoğraf çekim alanları da yaratabiliyoruz. Nasıl bir çekim gerçekleştirmek istediğinizi bize söylemeniz yeterli. Çünkü biz gelişmeyi seven, yaratıcı bir ekibiz. Hemen araştırmalara başlar, istediğiniz tarzı bulabiliriz.

Adana’da fotoğraf çekimi yapmak için birçok mekân önerileri sunuyoruz. Hem doğal hem de tarihi mekânlarda çekim gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra Adana sokaklarının doğal havasını yansıtan fotoğraflar da çekiyoruz. Bizim için mekânın hiçbir önemi bulunmuyor. Çünkü biz aşkı ölümsüzleştirmeyi seviyoruz!

Fotoğraflarınız için farklı albüm seçenekleri sunuyoruz. Albüm seçeneklerimizi stüdyomuzda inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz renkte ve modelde albüm çeşitlerimiz mevcut. Böylece yıllarca saklayabileceğiniz bir hatıra albümüne en kaliteli baskılarla ulaşabilirsiniz. Eskimeyecek, bu özel günü anımsamak istediğinizde açık bakabileceğiniz anılar vaat ediyoruz.

“Aşkınızı fotoğraflarla yansıtıyoruz!” düşüncesiyle yola çıktığımızda bugüne kadar birçok güler yüz biriktirdik, birbirine sevgi dolu bakan gözleri kayıt altına aldık. Siz de bizim imzamızı taşıyan fotoğraf karelerine sahip olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Yılmaz Medya ekibi olarak sabırsızlıkla irtibat kurmanızı, hayallerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Büyük bir özveriyle asla unutulmayacak hatıralar bırakacağız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.