Volkan Taşkın Photoworks

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Volkan Taşkın Photoworks Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Volkan Taşkın Photoworks Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Volkan Taşkın Photoworks Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Volkan Taşkın Photoworks Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Volkan Taşkın Photoworks Hakkında

Realist ancak aynı oranda da modern bir sanatsal bakış açısına sahip bir ekiple çalışmak ve hayatınızın en güzel gününü benzersiz şekilde ölümsüzleştirmek ister misiniz?

Çok uzun yıllardır fotoğraf ve görsel sanatlarla ilgili olmanın nihayetinde Volkan Taşkın Photoworks markasını yarattık ve Adana menşeili bir ekip olarak faaliyet göstermeye başladık. Her zaman yeteneklerimize güvendik ve dünyadaki olup bitenleri takip ederek kendimizi geliştirmekten hiç vazgeçmedik. Yolumuzu çizmek için kendimize bir alan belirledik ve o günden beri de bilfiil özel gün fotoğrafçılığı yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere insanların hayatlarında asla unutmak istemeyecekleri anıları kalıcı hatıralara dönüştürüyoruz.

Çok yenilikçi, otantik ve sade bir perspektif ile düğün fotoğrafları çekiyor ve bunları çiftimizin istediği hemen her lokasyonda yapabiliyoruz. Dış çekim için Adana başta olmak üzere her yer bizim için mümkün ve biz seyahat etmeyi çok severiz. Üstelik sadece birkaç saat değil; düğün öncesi, sonrası veya esnasında her zaman yanınızda olabiliriz.

Alanımızda en iyi olduğumuz konulardan biri de video kamera çekimlerimiz ve hazırlıklarımız. Aşk hikâyenizi anlatan duygu yüklü, otantik ve bir o kadar da doğal görüntüler kaydetmeyi çok seviyoruz. Fonksiyonel konulara gelecek olursak bunu yaparken hep en son teknoloji harika ekipmanlar kullanıyoruz. Bu konudaki yeteneğimizi en iyi şekilde sergilememizi sağlayan kameralarımız sayesinde tekrarı olmayan o anları en yüksek kalitede bir çözünürlükle ölümsüzleştiriyoruz.

Volkan Taşkın ve ekibi imzalı Adana düğün videoları ve fotoğraflarına sahip olmak isterseniz sizinle birlikte çalışmaktan ve heyecanlarınıza ortak olmaktan mutluluk duyarız. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek veya bizimle tanışmak isterseniz hemen sayfanın yan tarafındaki formu eksiksiz doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer düğün tarihiniz yaklaşıyorsa bir an önce harekete geçip planlama sürecindeki bir adımı daha atarak stresinden kurtulmanızı tavsiye ederiz, bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.