Stüdyo Gümüş

0850 532 09 42

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Stüdyo Gümüş Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Stüdyo Gümüş Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Gümüş Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Gümüş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Gümüş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Stüdyo Gümüş hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Gümüş aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi".


Stüdyo Gümüş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Gümüş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Gümüş ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"stüdyo, çekim platosu ve dış çekim"


Stüdyo Gümüş şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Gümüş şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Gümüş ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Gümüş ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Stüdyo Gümüş hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Stüdyo Gümüş markası olarak daima yeniliğe ve gelişmeye inanıyoruz. Teknolojik ekipmanlarımızı yeniliyoruz, albüm ve baskılar konusunda modern ve dayanıklı malzemeleri kullanıyoruz. Güçlü ekibimizle Türkiye’nin her yerinde çekim yapabiliyoruz. Nikâh, evlilik teklifi ve doğum günü gibi organizasyonlarda da rol alabiliyor, fikirler sunarak fark yaratıyoruz. Yüksek çözünürlükteki fotoğraflarınızı orijinal kopya olarak size teslim edebiliyoruz."

Tüm Sorular

Stüdyo Gümüş Hakkında

Mutlu anlarınızı fotoğraf karelerine aktarmak, düğün gününüzü sonsuza dek hatırlatacak güzel anılar istiyorsanız doğru fotoğrafçıyı bulmanız çok önemli. Adana profesyonel düğün fotoğrafçısı arayışınızda size hem kaliteli hizmetler sunacak hem de rahat ve mutlu hissettirecek bir stüdyo önerimiz var. Stüdyo Gümüş kapsamlı hizmetleri ve sıcakkanlı ekibiyle sizi mutlu etmek için hazır.

Deneyim

Ben Ayfer Gümüş, fotoğrafçılık mesleğine tutkunum ve fotoğrafın her dalına meraklıyım. Kendimi geliştirmeye çok önem veriyorum. Yıllardır pek çok çiftin en güzel günlerinde yanlarında olup, neşeli ve romantik anlarını fotoğraf karelerine yansıttım. Aynı zamanda hamile, yenidoğan, nişan, söz, sünnet ve aile fotoğrafları da çekiyorum. Tecrübeli ve yetenekli ekibimle daima size en iyi hizmeti vermeyi hedefliyorum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim programımız ve türlerimizi sizinle birlikte belirliyoruz. Önemli olan sizin ne istediğiniz ve sizi neyin mutlu edeceği. Düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli gibi farklı formatlarda çekimler yapabiliyoruz. Düğününüz öncesinde Save the Date çekimleri veya sonrasında Trash Day çekimleri organize edebiliyoruz. Düğün gününüzde farklı konsept çekimler veya katalog çekimleriniz için de bize güvenebilirsiniz.

Sizlere stüdyo çekimi imkanı sunarken, son dönemde popüler olan dış mekan çekimleri konusunda da oldukça iddialıyız. Adana düğün fotoğraf mekanları konusunda bilgili ve tecrübeliyiz. Adana’nın tarihi mekanları veya Seyhan’ın eşsiz manzarasını kullanabiliriz. Yeşil bir kır bahçesi veya kumsal alanları da ayrıca favorilerimizden. Sadece gündüz değil gün batımı ve gece çekimleri de yapıyoruz.

Ek Hizmetler

Stüdyo Gümüş markası olarak daima yeniliğe ve gelişmeye inanıyoruz. Teknolojik ekipmanlarımızı yeniliyoruz, albüm ve baskılar konusunda modern ve dayanıklı malzemeleri kullanıyoruz. Güçlü ekibimizle Türkiye’nin her yerinde çekim yapabiliyoruz. Nikâh, evlilik teklifi ve doğum günü gibi organizasyonlarda da rol alabiliyor, fikirler sunarak fark yaratıyoruz. Yüksek çözünürlükteki fotoğraflarınızı orijinal kopya olarak size teslim edebiliyoruz.

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde her şeyin mükemmel olması ve sizin rahat hissetmeniz çok önemli. Size bu rahatlığı ve güveni verecek bir düğün fotoğrafçısı arıyorsanız bizimle tanışmadan karar vermeyin. Siz de Stüdyo Gümüş farkını yaşamak isterseniz; bize sayfadaki numaralardan ulaşabilir, avantajlı düğün fotoğraf paketleri hakkında bilgi almak için formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 09 42
 • Adres:

  Kemaliye mh 222 sk Karataş/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Stüdyo Gümüş Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.