Stüdyo Doğa Fotoğrafçılık

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Merkez, Adana

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Önceliğimiz tarihi mekanlar olmakla birlikte daha birçok farklı yerde çekimler yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Seda & Etem Taşçı Photography
169 10 10

Seyhan

Seda & Etem Taşçı Photography

Hayallerinizi süsleyen en özel gününüzü profesyonel ekibimiz ile ölümsüzleş...

Nena Fotoğraf (By Nazife Kandemir)
52 30

Çukurova

Nena Fotoğraf (By Nazife Kandemir)

Adana da Gelinlik (Nena Tasarım-Nehir Yöntem) ve Fotoğraf (Nazife Kandemir)...

Gönül Fotoğrafçılık
311 22 13

Seyhan

Gönül Fotoğrafçılık

Düğün ile başlayan hikayenizin, doğum fotoğrafçılığı, olarak sizlere daha i...

Hakkında

Eser Yuvanç tarafından kurulan stüdyomuz kendimize özgü standartlarımızla sektöre daha fazla yenilik kazandırıyor. Bulunduğumuz sektör öyle bir sektör ki tüm farklı bakış açılarına he zaman ihtiyacı var. Biz de bu yüzden hizmet kalitemizi artırarak siz çiftlerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz.

Teknoloji ve fotoğraf sanatını birleştirmeyi en iyi şekilde başaran ekibimiz ile siz çiftlerimize kaliteli fotoğraf ve videolar sunabilmek için her konuda ufkumuzu açık tutmaya devam ediyoruz.

Öncelikle söylemeliyiz ki bizim için her şey kaliteyi amaç edinmekle başladı. Her noktasıyla profesyonel olan ekibimiz kalitesini her daim artırmayı kendine hedef edinmiştir ve bunu başarılı bir şekilde de sürdürmeye devam ediyor.

Fotoğraflarınızın alanında uzman bir ekibin elinden geçeceğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Baskı aşamasından önce, renk bilgisi yüksek, fotoğrafçılık tecrübesi olan kalite kontrol departmanımız tarafından fotoğraf ve videolarınız özenle kontrol edilir.

Stüdyo Doğa’yı Stüdyo Doğa yapan işine aşık, deneyimli ve enerjik ekibidir. Bu amaçla devam ettiğimiz sürece uzun yıllar boyunca size hizmet vermeye de devam edeceğiz. Çünkü önemli olan yaptığımız işi sürekli kılabilmek. Bunu da çalışmalarımızı aşka, işimizi de sanata dönüştürerek yapmamızdan anlayabilirsiniz. Böylelikle işimizde en iyiyi yapma isteği bizi sektörde lider konumuna getiriyor.

Fotoğrafçılıkta önemli noktalardan birisi de kişilerin gergin olmasını engellemek, onları rahatlatabilmektir. Düğün fotoğrafçılığında da geçerlidir bu. Biz de bu yüzden düğün fotoğraflarınızı seçerken özellikle tarihi mekanları tercih ediyoruz ki etraftan izleyen sayısını minimuma indirelim. Siz de izlenme psikolojisinden sıyrılarak en doğal pozları verebilirsiniz.

Fotoğraf mekanlarımız tarihi mekanlarla sınırlı değil tabi ki. Biz tecrübelerimize dayanarak bu öneride bulunuyoruz. Siz nerede isterseniz orada çekebiliriz. Bu sizin gününüz. Şehir dışı bile mümkündür. Osmaniye’de sürdürdüğümüz hizmetimizle Osmaniye düğün fotoğrafçıları arasında liderliğimizi koruyoruz. Bu hizmeti Adana’da da devam ettiriyoruz ve başka bir şehir tercihiniz olursa yine aynı heyecanla fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Stüdyo Doğa Fotoğrafçılık fiyatlarını merak ediyorsanız ve eğer size güven verebildiysek teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizim çabamız her bakışta size mutluluk veren fotoğraflar ve videolar çekmek. Gelin sizin de mutluluğunuza mutluluk katalım.

İletişim

Eser Yuvanç

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Merkez/ADANAYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.