Stüdyo Doğa Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Adana

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Önceliğimiz tarihi mekanlar olmakla birlikte daha birçok farklı yerde çekimler yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Liza Fotoğrafçılık
945 5 18

Çukurova

Liza Fotoğrafçılık

1975 yılından beri hizmet veren köklü bir işletme olarak şehrin en bilinen,...

Stüdyo Model
99 13 5

Seyhan

Stüdyo Model

Aşkınızı ölümsüzleştireceğiniz kareler elde etmek istiyorsanız size Stüdyo ...

334 Photography
10 10

Merkez

334 Photography

En önemli gününüzü sonsuza dek hatırlayacağınız ve en özel gülümsemeleriniz...

Hakkında

Eser Yuvanç tarafından kurulan stüdyomuz kendimize özgü standartlarımızla sektöre daha fazla yenilik kazandırıyor. Bulunduğumuz sektör öyle bir sektör ki tüm farklı bakış açılarına he zaman ihtiyacı var. Biz de bu yüzden hizmet kalitemizi artırarak siz çiftlerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz.

Teknoloji ve fotoğraf sanatını birleştirmeyi en iyi şekilde başaran ekibimiz ile siz çiftlerimize kaliteli fotoğraf ve videolar sunabilmek için her konuda ufkumuzu açık tutmaya devam ediyoruz.

Öncelikle söylemeliyiz ki bizim için her şey kaliteyi amaç edinmekle başladı. Her noktasıyla profesyonel olan ekibimiz kalitesini her daim artırmayı kendine hedef edinmiştir ve bunu başarılı bir şekilde de sürdürmeye devam ediyor.

Fotoğraflarınızın alanında uzman bir ekibin elinden geçeceğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Baskı aşamasından önce, renk bilgisi yüksek, fotoğrafçılık tecrübesi olan kalite kontrol departmanımız tarafından fotoğraf ve videolarınız özenle kontrol edilir.

Stüdyo Doğa’yı Stüdyo Doğa yapan işine aşık, deneyimli ve enerjik ekibidir. Bu amaçla devam ettiğimiz sürece uzun yıllar boyunca size hizmet vermeye de devam edeceğiz. Çünkü önemli olan yaptığımız işi sürekli kılabilmek. Bunu da çalışmalarımızı aşka, işimizi de sanata dönüştürerek yapmamızdan anlayabilirsiniz. Böylelikle işimizde en iyiyi yapma isteği bizi sektörde lider konumuna getiriyor.

Fotoğrafçılıkta önemli noktalardan birisi de kişilerin gergin olmasını engellemek, onları rahatlatabilmektir. Düğün fotoğrafçılığında da geçerlidir bu. Biz de bu yüzden düğün fotoğraflarınızı seçerken özellikle tarihi mekanları tercih ediyoruz ki etraftan izleyen sayısını minimuma indirelim. Siz de izlenme psikolojisinden sıyrılarak en doğal pozları verebilirsiniz.

Fotoğraf mekanlarımız tarihi mekanlarla sınırlı değil tabi ki. Biz tecrübelerimize dayanarak bu öneride bulunuyoruz. Siz nerede isterseniz orada çekebiliriz. Bu sizin gününüz. Şehir dışı bile mümkündür. Osmaniye’de sürdürdüğümüz hizmetimizle Osmaniye düğün fotoğrafçıları arasında liderliğimizi koruyoruz. Bu hizmeti Adana’da da devam ettiriyoruz ve başka bir şehir tercihiniz olursa yine aynı heyecanla fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Stüdyo Doğa Fotoğrafçılık fiyatlarını merak ediyorsanız ve eğer size güven verebildiysek teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizim çabamız her bakışta size mutluluk veren fotoğraflar ve videolar çekmek. Gelin sizin de mutluluğunuza mutluluk katalım.

İletişim

Eser Yuvanç

 • Adres: Merkez/ADANA

Stüdyo Doğa Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.