• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Bizim Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Bizim Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Bizim Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Bizim düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Bizim düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Bizim ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Bizim ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Bizim şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Bizim şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Bizim düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Bizim düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Bizim hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Bizim aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün belgeseli, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Bizim Hakkında

Duygularınızın yansımasını göreceğiniz masal tadında düğün fotoğrafları çekmek için buradayız! Uzun zamandır bu sektörde bulunduğumuzdan birçok çiftle çalışma imkanı yakaladık. Çiftlerimizle süreç boyunca beraber plan yaptık, an geldi beraber poz verdik ve çok eğlendik. Gün sonundaysa muhteşem hatıralar yarattık mutlu geleceklerine. Şimdi de sizin yol göstericiniz olalım, aşkınızı fotoğraf karelerine en doğal haliyle yansıtalım istiyoruz. Hazırsanız başlayalım!

Öncelikle Stüdyo Bizim ekibi olarak size şöyle bir soru soralım; ‘’Düğün fotoğraflarınızı nerede çekelim?’’ Deniz kenarında hatta zaman zaman denizin içinde, ormanda veya sizin için özenle hazırladığımız konsept alanımızda, belki bulunduğunuz şehrin dışında, uzun zamandır gitmeyi hayal ettiğiniz bir ilde... Karar sizin! Son teknolojiyle üretilmiş fotoğraf makinelerimiz, profesyonel ekibimiz ve %100 müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibimizle siz hangi mekanı tercih ederseniz biz orada oluyoruz. Özetlemek gerekirse; hayallerinizi sınırlandırmanıza asla izin vermiyor, tamamen isteklerinize odaklanıyoruz.

Çekimlerinizi düğünden önce, sonra veya düğün günü yapıyoruz. Bu durumu biraz da seçtiğiniz çekim türü belirliyor. Örneğin; sevdiklerinize düğün tarihinizi hatırlayacak save the date çekimleriniz genellikle düğünden önce, gelinlik ve damatlığınızı dilediğiniz gibi kirletebileceğiniz trash day çekimlerini ise düğünden sonra yapıyoruz. Tabii bu süreçleri detaylı bir şekilde planlamamız için bir ön görüşme yapmamız gerekiyor. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme ayarlıyoruz ki bu saydığımız detayları profesyonel bir şekilde planlayalım. İşte bizi Adana düğün fotoğrafçısı olan firmalardan ayıran en önemli özellik! Unutmayın; ‘’Kalite asla tesadüf değildir!’’

Kendinizi değerli ve özel hissedeceğiniz hizmetlerimiz bu saydıklarımızla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla hizmet bilgisi alıp fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın sağ üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yeşilyut Mahallesi No: 33/A (587,64 km) 01310 Seyhan, Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.