Şeyma Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Şeyma Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Şeyma Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Şeyma Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Şeyma Photography Hakkında

Özel günlerinizde mutluluğunuzu paylaşıyor ve size ömür boyu saklayabileceğiniz güzel hatıralar bırakıyorum. Merhaba, Ben Şeyma Tolgun. Adana Çukurova fotoğrafçılarından biri olarak mesleğimi icra ettiğim bu sektörde özel gün fotoğrafçısı olarak sizlere hizmet veriyorum. Mutlu ânlarınızda yüzünüzde oluşan tebessümü kadrajıma sığdırarak, başarılı şekilde fotoğraf karelerine aktarmaya çalışıyorum.

Şeyma Photography adını verdiğim markam ile şimdi de sizin özel gün fotoğrafçınız olmaya talibim! Pek çok farklı türde düğün çekimlerinizi birlikte gerçekleştirebiliriz. Böylece düğün sürecinizi her detayı ile kayda alarak her baktığınızda tekrar tekrar aynı heyecanı yaşayacağınız ölümsüz bir hatıraya dönüştürebiliriz.

İsteklerinizi ön planda tutarak yürüttüğüm çekim çalışmaları için öncesinde sizinle her türlü detayı konuşabileceğimiz bir ön görüşme planlıyorum. Gelin ve damat albümünü elinize aldığınızda tam olarak görmek istediğinizin ne olduğu üzerinde uzun uzadıya konuşuyoruz. Sonrasında dış çekiminiz için sizi ve zevklerinizi yansıtacak, güzel bir arka fon oluşturacak mekân arayışına başlıyorum. Dış çekimlerde; çok kişi tarafından keşfedilmemiş, daha sakin kalmış ve doğası bozulmamız yerleri seçmeyi tercih ediyorum. Beğeninize sunduğum bu yerler arasından birini ya da birden fazlasını çekim mekânımız olarak belirleyebiliriz.

Çekimlerinizi gerçekleştirip sonlandırdıktan sonra baskı için hangi fotoğrafları seçmek istediğiniz hakkında görüşüyoruz. Basılmasını istediğiniz fotoğrafınızın dijital ortamda düzenlemelerini tamamlıyor ve en kısa süre içerisinde gelin ve damat albümünüzü size teslim ediyorum. Baskı için seçmediğiniz fotoğraflarınızı da dijital platformlar üzerinden size iletiyorum.

Eğer düğün fotoğrafçınızdan beklentiniz sizi rahatlatması çekimlerinizi keyifle şekilde gerçekleştirmesi ise benimle çalışmak vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Sizinle çalışma mutluluğunu bana yaşatmak ve bu özel gününüze şahitlik etmemi isterseniz formu doldurarak benimle iletişime geçebilir. Formu doldurmanız ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız halinde size en kısa sürede dönüş yapacağım.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.