Sercan Metin Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sercan Metin Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Sercan Metin Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sercan Metin Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Sercan Metin Photography Hakkında

Hayatın içerisinde unutmak istemeyeceğimiz pek çok özel ana sahibiz. Bunlardan biri de aile olma yolunda adım attığınız düğününüz. Adana düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Sercan Metin Photography isimli markamızla size kaliteli bir hizmet sunuyor, en özel anlarınızı kayıt altına alıyoruz. Siz de şahane bir çekim süreci geçirmek istiyorsanız, bizimle çalışın.

Profesyonel bir ekiple birlikte hizmet veriyoruz. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bunun için de çekimden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve en çok sevilen konsept çekimlerimizden örnekler göstererek aklınızda firmamıza dair fikir oluşmasını sağlıyoruz. Yaptığımız görüşme neticesinde çekiminizin planını oluşturuyoruz. Günümüzde çiftler stüdyo çekimlerini artık pek tercih etmiyor. Stüdyo çekimleri yerine dış mekanda yapılan çekimler daha popüler hale geldi. Biz de çalışmalarımızı daha çok dış çekimler üzerinde yoğunlaştırıyoruz. Tabii ki bunu yaparken sizin taleplerinize göre bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Düğün fotoğrafçılığında çiftlerle iyi bir iletişim kurmak çok önemli. Uyum yakaladığımızda kendinizi daha rahat ifade edebiliyor, çekimlerde doğal davranabiliyorsunuz. Bizim de isteğimiz çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanız. Tabii ki tecrübelerimizle size poz konusunda gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Ancak genel hatlarıyla yapaylıktan uzak bir çekimin sonuçları çok daha güzel oluyor.

Albümünüzü hazırlarken kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Çünkü çekimleri uzun yıllar saklamalısınız. Bu nedene dayanıklı malzemeler kullanmak bizim için çok önemli. Seçtiğiniz fotoğrafları bilgisayar ortamında düzenledikten sonra beğendiğiniz albümü kısa sürede oluşturuyoruz. Hazırlıklar tamamlanınca da çalışmalarımızı size teslim ediyoruz.

Siz de Sercan Metin Photography’nin kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu ücretsiz doldurarak bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.