Saniye Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Saniye Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saniye Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Saniye Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Saniye Photography Hakkında

Adana’da düğününüzden önce veya sonra yaşanan tüm güzel süreçlerinizi ölümsüzleştirmek için profesyonel bir fotoğrafçı arayışındaysanız, sizlere yardımcı olmak için buradayım! Uzun zamandır bu sektörde bulunmanın verdiği tecrübeyle düğün fotoğrafçısı denince akla gelen ilk kişilerden biri haline geldim. Ne mutlu bana ki şimdiye kadar birçok çiftin mutluluklarına dokundum, aşklarına şahitlik ettim. En değerli anlardan en güzel fotoğraf kareleri çıkardık birlikte. Peki sıradaki şanslı çiftim neden siz olmayasınız?

Çekim sürecinde yüzünüzdeki gülümsemeyi en doğal şekilde ölümsüzleştirmek en büyük amacım. Bunu yapabilmek için titiz bir çalışma yürütüyor, hayallerinizi en büyük yol göstericim olarak kabul ediyorum. Yıllardan beri Adana düğün fotoğrafçısı olarak hizmet verdiğimden bu konuda tecrübeliyim ve verdiğim hizmetlere güveniyorum.

Her anlamda içinize sinen düğün fotoğraflarına sahip olmanız için kaliteli ekipmanlar kullanmaya özen gösteriyorum. Bu ekipmanlar ve profesyonel bakış açım sayesinde ömür boyunca tebessümle bakacağınız harika fotoğraflara sahip olabiliyorsunuz. Özellikle düğün fotoğrafçılığı sektörde günceli takip etmek çok önemli. Ben de bunun farkında olan bir fotoğrafçı olarak son trendleri yakından takip ederek kendimi sürekli geliştiriyorum. Çekim türlerim arasında belirlediğimiz lokasyonda save the date ve trash day çekimleri yapmak da var. Adana dış çekim yerleri dışında Mersin, Tarsus ve Karataş’a da gidebildiğimi belirtmek isterim. Buna ek olarak; aile, çocuk, hamile, doğum günü, yeni doğan, nişan fotoğrafları da çekebiliyorum.

Hayatınızın en güzel günlerini ölümsüzleştirmek için benden yardım almak istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla benimle irtibata geçebilirsiniz. Mutlu günlerinizde yanınızda olmak ve heyecanınıza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyorum.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.