Retroll Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Retroll Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Retroll Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Retroll Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Retroll Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Retroll Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Retroll Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Retroll Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün belgeseli".


Retroll Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Retroll Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Retroll Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Dış mekan ve stüdyoda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz."


Retroll Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Retroll Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Retroll Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Retroll Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Retroll Fotoğrafçılık Hakkında

Fotoğraflarınızı elinize aldığınızda hiç silinmeyecek olması ve her baktığınızda başka mutluluklara bürünmeniz ne güzel değil mi?

Ben görüntü kaydetmenin heyecanını resim yaparak başladım. Güzel Sanatlar Fakültesi Resim ve Fotoğraf bölümünden mezun olarak fotoğrafçılık alanında uzmanlaştım. Bu sefer kalem ve fırçayla değil de makinamla sanatımı gerçekleştirdim. Deklaşöre her basışımda farklı kareler yakalama heyecanım ve merakla beklediğim fotoğraflar beni heyecanlandırdı ve yıllar geçse de bu heyecanım aynı şekilde devam etti. İstanbul’da sinema sektöründe sanat asistanlığı yaptım Adana’da fotoğrafçılık ve baskı teknikleri alanında çalıştım. 2012 yılından itibaren düğün fotoğrafçılığına merak sardım. Ekibimle birlikte Osmaniye’de evlenecek olan çiftlerin özel günlerinde fotoğraflarını çekerek büyülü anlarınızı yakalıyoruz.

Fotoğraf çekimlerimizi alışılmışın dışında yaparak klişelerden uzak düğün fotoğraflarınızın olmasını istiyoruz. Dekorlarımızda aşk sunağı kullanıyor, aksesuar seçimlerimizi vintage ve Retro tarzında yaparak sizi eski yıllara götürüyoruz. Bazen eski deri valiz kullanıyor bazen eski fotoğraf makinası kullanarak soft renklerle birleştiriyoruz. Işıklı gece çekimi yapıyor doğal ortam yaratmak için ateş yakıp romantik fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Düğün Fotoğrafı dışında düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, trashday gibi çekimler yaparak fotoğraflarınızı standart karelerin dışına koyarak renk katıyoruz.
Osmaniye dışında birçok ilde hizmet vermekteyiz. Komşu illerimizden olan Adana, İskenderun olmak üzere Kapadokya, Konya gibi birçok ilde çiftlerimizle buluştuk ve düğün dış mekan çekimi yaparak sizinle güzel vakit geçirdik. Her yere gelebilecek fotoğrafçınız olması güzel bir şey değil mi?

Fotoğraf çekimlerimizden sonra orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraf ve videolarınızı 4 hafta içinde teslim ediyoruz. Siz de bizimle çekim gerçekleştirmek isterseniz düğününüzden 1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Merak ettiğiniz sorularınız için yandaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.