Osman Dem Wedding

E-posta Gönder

Osman Dem Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Osman Dem Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Osman Dem Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Osman Dem Wedding Hakkında

Sabırla ve özenle hazırlandığınız ve geri sayıma geçtiğiniz düğün gününüze çok az zaman kaldı. Düğününüzde en özel anlarınızı sonsuza kadar yaşatacak düğün fotoğrafçısını henüz bulamadıysanız doğru yerdesiniz. Adana düğün fotoğrafçıları arasında kaliteli ve özenli çalışmalarımız, genç ve dinamik ekibimizle öne çıkıyoruz. Yıllar sonra yüzünüzde kocaman bir gülümsemeyle dönüp bakacağınız muhteşem fotoğraflar için bize güvenebilirsiniz.

Deneyim

Ben Osman Demirden, uzun yıllardır fotoğrafçılık mesleğiyle uğraşıyorum. Adana bölgesinde dış çekimler konusunda uzmanım. Tecrübeli ve dinamik ekibimle beraber özel gün fotoğrafçılığı yapıyoruz. Düğün dışında nişan, söz, kına gecesi, çocuk çekimleri gibi alanlarda da üstün kalitede hizmet veriyoruz. Ayrıca ben doğa fotoğrafçılığıyla ilgileniyor ve meraklılarına doğa alanlarında fotoğraf rehberliği yapıyorum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün gününüzden önce sizinle bir araya geliyor, zevklerinizi ve çekim planını konuşuyoruz. Böylelikle çekim günü hem daha rahat hem de hazırlıklı oluyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli gibi türlerde size destek olabiliyoruz. Dilerseniz yaratıcı konsept çekimler veya katalog çekimleri de yapabiliyoruz. Dış mekan Save The Date veya Trash Day çekimleri için de size hizmet verebiliyoruz.

Çekim mekanı konusunda sizin hayallerinize göre hareket ediyoruz. Adana düğün dış çekim mekanlarına oldukça hakimiz, sizi dilerseniz yemyeşil bir ormanda veya muhteşem bir kır bahçesinde fotoğraflayabiliriz. İsterseniz tüm günü sizinle olup düğün mekanınızı da kullanabiliriz. Ekili tarlaları, nehir veya göl kenarlarını, kumsalları eşsiz fotoğraf setlerine dönüştürebiliriz. Tarihi ve doğal güzellikleri, şehir içi mekanları kullanabiliriz.

Ek Hizmetler

Düğün fotoğraf çekimleri için şehir dışı veya yurt dışı seyahatler yapabiliyoruz. Yetenekli ekibimizle, beraber size her nerede isterseniz yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Firma olarak teknolojiyi yakında takip ediyor ve ekipmanlarımızı güncelliyoruz. Sağlam ve kaliteli baskı çeşitlerimiz ve albümlerimizi beğeninize sunuyoruz. Dilerseniz görüntülerinizi yüksek çözünürlüklü orijinal kopya olarak size teslim ediyoruz.

Hayallerinizi süsleyen düğün fotoğraflarında; sonsuza kadar yaşamanız için çalışan ekibimiz her zaman sizin mutluluğunuzu ön plana koyuyor, bu mutlu gününüzü keyifli ve rahat geçirmeniz için elinden geleni yapıyor. Kaliteli ve güzel albümleriniz evinizi süslesin isterseniz bize sayfadaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca düğün fotoğraf paket fiyatları hakkında bilgi almak için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.