Düğün Fotoğrafçıları Adana

Osman Dem Wedding

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Osman Dem Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Osman Dem Wedding Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Osman Dem Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Osman Dem Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Osman Dem Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Osman Dem Wedding hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğün fotoğraf çekimleri için şehir dışı veya yurt dışı seyahatler yapabiliyoruz. Yetenekli ekibimizle, beraber size her nerede isterseniz yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Firma olarak teknolojiyi yakında takip ediyor ve ekipmanlarımızı güncelliyoruz. Sağlam ve kaliteli baskı çeşitlerimiz ve albümlerimizi beğeninize sunuyoruz. Dilerseniz görüntülerinizi yüksek çözünürlüklü orijinal kopya olarak size teslim ediyoruz."

Osman Dem Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Osman Dem Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Osman Dem Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Osman Dem Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Osman Dem Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Osman Dem Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Osman Dem Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Osman Dem Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Osman Dem Wedding Hakkında

Sabırla ve özenle hazırlandığınız ve geri sayıma geçtiğiniz düğün gününüze çok az zaman kaldı. Düğününüzde en özel anlarınızı sonsuza kadar yaşatacak düğün fotoğrafçısını henüz bulamadıysanız doğru yerdesiniz. Adana düğün fotoğrafçıları arasında kaliteli ve özenli çalışmalarımız, genç ve dinamik ekibimizle öne çıkıyoruz. Yıllar sonra yüzünüzde kocaman bir gülümsemeyle dönüp bakacağınız muhteşem fotoğraflar için bize güvenebilirsiniz.

Deneyim

Ben Osman Demirden, uzun yıllardır fotoğrafçılık mesleğiyle uğraşıyorum. Adana bölgesinde dış çekimler konusunda uzmanım. Tecrübeli ve dinamik ekibimle beraber özel gün fotoğrafçılığı yapıyoruz. Düğün dışında nişan, söz, kına gecesi, çocuk çekimleri gibi alanlarda da üstün kalitede hizmet veriyoruz. Ayrıca ben doğa fotoğrafçılığıyla ilgileniyor ve meraklılarına doğa alanlarında fotoğraf rehberliği yapıyorum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün gününüzden önce sizinle bir araya geliyor, zevklerinizi ve çekim planını konuşuyoruz. Böylelikle çekim günü hem daha rahat hem de hazırlıklı oluyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli gibi türlerde size destek olabiliyoruz. Dilerseniz yaratıcı konsept çekimler veya katalog çekimleri de yapabiliyoruz. Dış mekan Save The Date veya Trash Day çekimleri için de size hizmet verebiliyoruz.

Çekim mekanı konusunda sizin hayallerinize göre hareket ediyoruz. Adana düğün dış çekim mekanlarına oldukça hakimiz, sizi dilerseniz yemyeşil bir ormanda veya muhteşem bir kır bahçesinde fotoğraflayabiliriz. İsterseniz tüm günü sizinle olup düğün mekanınızı da kullanabiliriz. Ekili tarlaları, nehir veya göl kenarlarını, kumsalları eşsiz fotoğraf setlerine dönüştürebiliriz. Tarihi ve doğal güzellikleri, şehir içi mekanları kullanabiliriz.

Ek Hizmetler

Düğün fotoğraf çekimleri için şehir dışı veya yurt dışı seyahatler yapabiliyoruz. Yetenekli ekibimizle, beraber size her nerede isterseniz yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Firma olarak teknolojiyi yakında takip ediyor ve ekipmanlarımızı güncelliyoruz. Sağlam ve kaliteli baskı çeşitlerimiz ve albümlerimizi beğeninize sunuyoruz. Dilerseniz görüntülerinizi yüksek çözünürlüklü orijinal kopya olarak size teslim ediyoruz.

Hayallerinizi süsleyen düğün fotoğraflarında; sonsuza kadar yaşamanız için çalışan ekibimiz her zaman sizin mutluluğunuzu ön plana koyuyor, bu mutlu gününüzü keyifli ve rahat geçirmeniz için elinden geleni yapıyor. Kaliteli ve güzel albümleriniz evinizi süslesin isterseniz bize sayfadaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca düğün fotoğraf paket fiyatları hakkında bilgi almak için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Seyhan/ Adana

  • Haritadaki Konumu

    Osman Dem Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.