Kaizen Wedding Art Adana

E-posta Gönder

Kaizen Wedding Art Adana Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Kaizen Wedding Art Adana Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kaizen Wedding Art Adana Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Kaizen Wedding Art Adana Hakkında

Düğünler yaşamın en unutulmaz anları arasında yer alan çok hoş detayların başında geliyor. Elbette böyle mutlu günleri ölümsüz kılmak hakkınız. Bunu da ancak profesyonel bir çekimle yapabilirsiniz. Kaizen Wedding Art Adana ailesi olarak tamamen zevkinize uygun bir çekim konsepti belirliyor ve anılarınızı kayıt altına alıyoruz. Siz de bizimle çalışan diğer çiftlerimiz gibi kaliteli hizmetin farkını sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Kaizen Ajans bünyesinde ihtiyacınız olan tüm çekim türlerini size sağlıyoruz. Çekimlerden önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla konuşuyoruz. Tamamen zevkinize uygun bir hizmet almanızı istiyoruz. Bu nedenle sizi can kulağıyla dinliyoruz. Daha önceki çalışmalarımızdan örnekler göstererek hizmet içeriklerimiz konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Adana çekim yerleri açısından oldukça farklı avantajları bize sunan bir ilimiz. Bu nedenle rahatlıkla çekimlerinizi istediğiniz yerlerde yapabiliyoruz. İster deniz kenarında isterseniz de lüks bir otel içerisinde aşkınızı ölümsüzleştirebiliriz. Bizim için önemli olan mutluluğunuzu eksiksiz olarak sağlayabilmek.

Çekimlerinizi yaparken kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Görüntü kalitesi yüksek bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte size yönlendirmelerde bulunuyor ve ortaya estetik karelerin çıkmasını sağlıyoruz. Çekimlerinizi düğünden önce, düğün gününde ya da düğünden sonra yapabiliriz. Bize uygunluk durumundan bahsetmeniz, nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Sizi içinize sinebilecek en güzel şekilde objektifimizle yakalıyoruz. Çekimlerden sonra beğendiğiniz görselleri düzenleyerek albümünüzün içerisine koyuyoruz.

Siz de Adana fotoğrafçıları arasında özel günlerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir stüdyo arıyorsanız, bizimle en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.