Hilal Küçükbulut Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Hilal Küçükbulut Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Hilal Küçükbulut Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Hilal Küçükbulut Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Hilal Küçükbulut Photography Hakkında

Yeni yaşamınızın ilk adımlarını oluşturacak düğün seremoninizin unutulmaz bir hatıraya dönüşmesi için faaliyet gösteriyor, aşkınıza ortak olarak sizin için en güzel düğün hediyenizi hazırlamaya çalışıyorum.

Hilal Küçükbulut Photography markam altında Adana’da düğün fotoğrafçılığını profesyonel şekilde icra ediyor; kusursuz nitelikte çekimler ile en mutlu gününüzde yüzünüzdeki mutluluğu fotoğraf karelerine aktarmaya çalışıyorum. Hayatımız boyunca yaşayacağımız ve izlerinin zihinlerimizden asla silinmeyeceği pek çok özel gün yaşayacağız. Bu listenin en başında da düğün günümüzün yer alacağı aşikar. Böylesine bir günün sadece hafızalarınızda kalmaması için de en modern ve özel türler ile düğün çekimlerinizi gerçekleştiriyorum.

Fotoğrafçılığa dair her türlü gelişmeyi yakinen takip ediyor ve yeni akımları kendi stilim ile birleştirerek çalışmalarıma yansıtıyorum. Gelin ve damat albümü için en çok tercih edilen tür olan dış mekân çekimlerinin yanı sıra; son dönemin popüler kültürü düğün öncesi çekim türü olan save the date başta olmak üzere trasday ve özel video kayıtları gibi pek çok türde çekim türü için hizmet verebiliyorum.

Profesyonel bakış açısının yanı sıra, son teknolojiye sahip donanımlı ekipmanlar ile çalışmanın fotoğrafçılık sanatçılığı için önemli bir yeri olduğunun bilincindeyim. Bu sebeple teknolojiyi de yakından takip etmeyi ihmal etmiyorum. Düğün klibi, hikâyesi ve belgeseli gibi vide çekimleri için farklı açılardan görüntüleri de kolaylıkla yakalayabilmek için drone gibi özel ekipmanlar kullanıyor, ortaya yüksek görüntü kalitesine sahip çekimler çıkarmaya çalışıyorum.

Tüm süreç sonunda özel tasarımlı albümlerimize özenle yerleştirdiğimiz fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte kısa bir süre içerisinde teslim ediyorum.

İsteklerinizi ön planda tutarak yürüttüğüm çalışmalarımla size keyifli bir süreç sunuyorum. Siz de sıkılmadan eğlenerek geçireceğiniz çekimleriniz için Hilal Küçük Photography’yi tercih isterseniz formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.