Fotoğrafçı Dream Art

E-posta Gönder

Fotoğrafçı Dream Art Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Fotoğrafçı Dream Art Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fotoğrafçı Dream Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftimizin isteğine göre farklı lokasyonlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Fotoğrafçı Dream Art Hakkında

Mutlu bir gelecek için ‘’Evet!’’ diyeceğiniz düğün tarihiniz belli oldu. Düğün mekânınızı belirlediniz ve o muhteşem gün için geri sayım başladı. Peki en güzel anlarınızı ölümsüzleştirecek profesyonel bir fotoğrafçıyla anlaştınız mı? ‘’Hayır’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o zaman doğru yerdesiniz. Çünkü biz Fotoğrafçı Dream Art ailesi olarak, en güzel anlarınıza şahitlik edip aşkınızı fotoğraf kareleriyle geleceğe taşımak için buradayız.

Düğün fotoğrafçılığı sürekli değişen ve gelişen bir sektör, farkındayız. Bu nedenle ekibimizi ve ekipmanlarımızı değişen zamana ve trendlere göre sürekli yeniliyor, A’dan Z’ye her detayla yakından ilgilenerek güvenilir bir hizmet veriyoruz. Tabii yeniye ayak uydururken kendi tarzımızı fotoğraflarınıza işlemeyi de asla ihmal etmiyoruz. Bu da bizim farkımızı ortaya koyuyor.

Peki bizimle iletişime geçtikten sonra sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle sizi daha yakından tanımak, isteklerinize kulak vermek için bir ön görüşme yapıyoruz. Görüşmemizde size çekim türlerimiz hakkında detaylı bilgi veriyor, dış mekân çekimlerinizi yapacağımız yerleri belirliyoruz. Daha sonra bütçenizi de belirleyerek düğün günü görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Hangi çekim türlerini gerçekleştirebiliyoruz?

-Sizi eski zamanlara götürecek, anne ve babanızın düğün fotoğrafları gibi fotoğraflara sahip olabileceğiniz stüdyo çekimleri yapıyoruz.

-Gelin almadan başlayarak, kuaför hazırlık aşamanızı, eşinizle birbirinizi ilk gördüğünün ilk anı ve düğün günü orada yaşanacak her detayı kayıt altına alarak düğün belgeseli veya düğün klibi hazırlayabiliyoruz.

-Düğün tarihinizi tüm sevdiklerinize farklı bir şekilde duyurabileceğiniz save the date çekimleri ve düğünden sonra gelinlik ve damatlığınızı gönlünüzce kirletebileceğiniz son derece eğlenceli geçecek trashday çekimleri yapıyoruz. Bu saydığımız çekim türleri dışında nişan çekimi, katalog çekimi veya konsept çekim de yapabiliyoruz.

Adana düğün fotoğrafçısı arayışınızı saydığımız bu imkân ve hizmetlerle son vermek istiyoruz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.