Fazilet Türk Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Fazilet Türk Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fazilet Türk Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fazilet Türk Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Fazilet Türk Photography Hakkında

Çok sevdiğiniz bir insanla olan birlikteliğinize yepyeni bir boyut kazandıracağınız belki aylarca veya yıllarca hayal ettiğiniz o gün gelip çattıysa ne mutlu size! Dünyaevine girme kararınızda dolayı sizi tebrik ederiz. Onca heyecan, onca çaba, masraf ve mesaiden sonra düğününüz yani hayatınızın en özel günü ölümsüzleştirmeyi hak ediyor. Eminiz ki siz de tüm uğraşlarınızın boşa gitmesini asla istemezsiniz. Bununsa tek yolu fotoğraftan geçiyor ve biz de tam olarak burada devreye giriyoruz. Dilerseniz biraz kendimizden ve hizmetlerimizden bahsederek düğün fotoğrafçısı arayışınızda iyi bir seçenek olduğumuzu size göstermek isteriz.

Fazilet Türk Photography olarak 2012-2013 yıllarından beri fotoğrafçılık sektöründe bulunuyoruz. Bir sanat dalı olan fotoğrafa büyük tutku ile bağlıyız ve ona layık olacak işler yapma amacıyla kendi sanatımızı icra ediyoruz. Sürekli olarak kendimizi geliştirmek, yeniliklere ayak uydurarak çağımızın estetik anlayışına hitap edebilmek için çabalıyoruz. Mesleğimizle alakalı hem Türkiye hem de dünya çapındaki gelişmeleri takip edip trendlere hakim oluyor, kendi tarzımızla uyarlayarak hizmetlerimiz arasında yer veriyoruz.

3 kişilik bir ekibiz ve her birimiz kendi uzmanlık alanı ile ilgilenerek üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiriyor. Tam bir takım çalışması göstererek işlerimizi planlı ve programlı şekilde yürütüyoruz. Tamamı kadınlardan oluşan bir ekip olarak detaylar ve zarafeti aynı çizgide buluşturabiliyoruz. Bizi tercih eden çiftlerimizle dış çekimler yapıyoruz ve Adana başta olmak üzere çevre ilçe ve illere de gidebiliyoruz. Doğal, tarihi, mimari ya da turistik açıdan değeri olup göze güzel görünen hemen her yerde çekim yapabiliyoruz.

Çiftlerimizi bütçesine ve zevkine göre hizmet veriyoruz, dilerlerse fotoğrafa ek olarak video çekimleri de yaparak düğün hikayelerini albümleri ile birlikte teslim edebiliyoruz. Fazilet Türk Fotoğrafları ile en özel gününüzü hayatınız boyu unutmayarak yeni nesillere de ilk günkü gibi aktarmak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.