Doğuş Fotoğraf Film

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Doğuş Fotoğraf Film Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Doğuş Fotoğraf Film Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Doğuş Fotoğraf Film Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Doğuş Fotoğraf Film Hakkında

Yıllar geçecek, fotoğraflar eskimeyecek! Doğuş Fotoğraf Film ile çektireceğiniz her fotoğrafta o ânı yaşayacaksınız, hissettiğiniz duyguların hepsi tanıdık gelecek!

Doğuş Fotoğraf Film olarak deklanşöre bastığımız ilk günden beri sıradanlıktan uzak ve özgün olmayı tercih eden çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Elinizi eşinizin beline koyduğunuz ve ufka baktığınız basit fotoğraflardan ziyade; farklı pozlar, farklı duruşlar, farklı bakışlar ve farklı gülüşleri öneriyoruz.

Bu fotoğraflarınızın telafisi yok! Tamamen içinize sinmesi bizim için çok önemli. Bu yüzden tüm süreci birlikte yönetiyor, her aşamada fikirlerinizi alıyoruz. İlk görüşmeyle birlikte neler istediğinizi, neler beklediğinizi ve nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi öğreniyoruz. Sonrasında ise detaylı bir planlama ve hazırlık yapıyor ve beraber kararlaştırdığımız çekim tarihini iple çekiyoruz.

Doğuş düğün fotoğraflarının en dikkat çekici özelliği, en yeni fotoğraf makineleri ve en iyi markalar ile çekiliyor olması! Kalitesi ve çözünürlüğü sayesinde yıllar sonra bile son derece modern ve çağa uygun fotoğraflara sahip olacaksınız.

Dış mekân çekimleri öncelikli tercihiniz ise, bu konuda kendimizi sürekli geliştirdiğimizi söylemek istiyoruz. Adana düğün fotoğraf mekanlarından yeni yerler keşfetmek için sürekli geziyor, en çok tercih edilen yerleri ise çiftlerimize öneriyoruz.

Çekilen fotoğraf karelerinin birleştirilmesi, montajı, kurgusu ve son rötuşlarını profesyonel ekibimiz ile birlikte tamamlıyor, maksimum 1 ay içinde sizlere teslim ediyoruz. Aynı zamanda dijital ortamda da isterseniz bu formatta da oluşturabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fotoğraflarınızda Doğuş Fotoğraf Film kalitesini hissetmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Kusursuz geçen bugünü en iyi şekilde hatırlamak için doğru adrestesiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.