Aycan 3 Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Aycan 3 Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aycan 3 Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Aycan 3 Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Aycan 3 Fotoğrafçılık Hakkında

Sevdiğinizle yepyeni bir hayata başlamak için gerçekleştireceğiniz düğününüzü yıllar sonra hatırlamak istediğinizde, elinizde birbirinden kaliteli ve güzel fotoğraflar olsun istiyorsanız, Aycan 3 Fotoğrafçılık Adana’da hizmetinizde.

Adana düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olmak için özenle çalışan Aycan 3 Fotoğrafçılık, tamamen çiftlerin istek ve beklentilerine göre bir hizmet sunuyor. Öncelikle çiftler ile bir tanışma gerçekleştiriyoruz. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi konuşuyor, tarz ve beğeninizi öğreniyoruz. Sonrasında ise çekim türünü ve gününü belirliyor ve sizden o güne kadar kendinize iyi bakmanızı istiyoruz. Çünkü o gün geldiğinde, birbirinden güzel fotoğraflar ile o anlarını ölümsüzleştiriyor olacağız!

Fotoğrafları çiftlerin isteklerine göre çektiğimizi söylemiştik. Özellikle son yıllarda sıkça tercih edilen dış çekim konusunda da memnuniyetinizi sağlıyoruz. Adana dış çekim yerlerini ayrıntılı bir şekilde araştırıyor, hayal ettiğiniz fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz. Mesela denizin ayaklarınıza vurduğu upuzun bir kumsalda olabilirsiniz. Gelin bembeyaz bir atın üstünde, damat da atı seviyorken bu anları kaydedebiliriz. Ya da bir kayalığın üstüne çıkabilirsiniz. Deniz istemiyorum diyorsanız tarihi mekanlar ya da yemyeşil bir bahçe de tercihiniz olabilir. Siz nereyi seçerseniz seçin, biz sizinle orada olacağız.

Sadece düğünlerde değil, söz, nişan, kına, sünnet ve mezuniyet gibi özel günleri de ölümsüzleştirebiliyoruz. Bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Böylelikle uzun bir hazırlık sürecinden geçiyor ve bu özel günü detaylı bir şekilde planlıyoruz.

Eğer siz de birbirinden güzel düğün fotoğraflarının olduğu bir albüme sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aycan 3 Fotoğrafçılık ile yüzünüzü ışığa dönecek, karanlığı arkanızda bırakacaksınız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.