A.S.U. Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

A.S.U. Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

A.S.U. Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

A.S.U. Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

A.S.U. Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

A.S.U. Photography Hakkında

Adana’da düğünlerinizi en iyi şekilde hatırlamak A.S.U Photography hemen yanı başınızda olacak! Doğal fotoğraf kareleri ile aşkınızı yansıtıyor, albümünüze yıllar sonra bile baktığınızda bu hissi gözlerinizde görüyorsunuz. Nasıl mı?

Adana’da düğün fotoğrafları çekmeye başladığımız ilk günden beri çiftlerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. En önemli gününüzde tercih edilmenin sorumluluğuyla çalışıyor, bu bilinç ile tüm istek ve beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. En yeni teknolojik ekipmanlarla çalışıyor, sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Bu da birbirinden güzel ve kaliteli fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyor. Adana düğün fotoğrafçıları arasında da farklılaşarak çiftlerimizin ilk tercihleri arasında yer almak için ilk günkü heyecan ve heves ile deklanşöre bastığımızı söylemek istiyoruz.

Özellikle dış çekim konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, Adana’nın en güzel yerlerini keşfetmeye çalışıyoruz. Çekimler için önce isteklerinizi öğreniyoruz. Tarihi bir mekânda, Seyhan Nehri manzarasında, yemyeşil bir bahçenin içinde ya da tamamen sizin önerdiğiniz bir yerde.. Adana düğün fotoğraf mekanları konusunda sınır tanımıyor ve çiftlerimizin en iyi fotoğraflara sahip olması için hizmet veriyoruz.

Düğün tarihinizi sosyal medyada sevdiklerinize duyuracağınız fotoğraf ya da video çekimlerini istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde çekebiliyoruz. Aynı zamanda düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığınızın kirlenmesini umursamadan gerçekleştirilen trash day çekimlerinde de birbirinden güzel fotoğraf karelere sahip olabiliyorsunuz. Çekimlerimizde farklı konseptler kullanabiliyor, birbirinden güzel düğün albümlerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerimizi tamamladıktan sonra gerekli retouchları, kurgu ve montajları gerçekleştiriyor ve orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz.

Hayatınızın en özel anlarında yanınızda olmak ve birbirinden güzel fotoğraflar ile düğününüzü unutulmaz kılmak istiyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğrafçınız olarak bizi görmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 3,2,1 Gülümseyin!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.