Düğün Davetiyesi İstanbul

Yeşeren Kalem

Yeşeren Kalem

Yeşeren Kalem Hakkında

Nikah, kına gecesi, nişan ve düğün gibi eğlencelerin çok özel bir anlama sahip olduğunun farkındayız. Yıllardır İstanbul’da Yeşeren Kalem ismiyle bizi tercih eden çiftlerimize mutlulukla hizmet veriyoruz.

Peki biz ne iş yapıyoruz?

Üzerinde isimlerin ve tarihlerin yazılı olduğu çiçek açan kurşun kalemler üretiyoruz. Kalemlerin arkalı önlü iki yüzüne de isteklerinizi yazıyoruz. Açık kart ve kapalı kutu paketleme şeklinde iki ayrı modele sahibiz.

Beğeninize göre ek kartlara ya da büyük davetiye kartlarına da davetiye bilgilerinizi yazıyoruz. Hem kalemlerde, hem de kartlarda kişiselleştirme yapıyoruz.

Zevkinize uygun olan görseli seçebilirsiniz. Her bir kalemi özenle paketliyoruz. Renkli süsleme modellerimiz arasında da beğendiğiniz seçimler yapabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmeti sadece evlenecek çiftlere değil çiftlerle birlikte bakanlıklar, belediyeler, kurumsal firmalar ve bilinen markaların yaptığı organizasyonlar için de sağlıyoruz. Bununla beraber yeni doğan bebekler, doğum günü partileri ve sünnet merasimleri için de yeşeren kalemlerimizi konuklarınıza dağıtmanız için hazırlıyoruz. Ürünlerimizin Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil ve faydalı model belgeleri ile onaylı olduğunu özellikle belirtmek isteriz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalleriniz hakkında detaylı bir şekilde konuşuyoruz. Geniş ürün yelpazemizi size tanıtıyoruz. Talebiniz doğrultusunda ürünlerimizi size özel kişiselleştiriyoruz. Sadece İstanbul tarafına değil aynı zamanda şehir dışına da gönderim yapıyoruz. Yeşeren Kalem firması olarak en çok aldığımız soru kalemlerde bulunan tohumların çiçeklerinin açıp açmadığı oluyor. Hizmet verdiğimiz çiftlerden zaman zaman bize ektikleri tohumların açmış olduğu fotoğrafları atıyorlar. Eğer siz de Yeşeren Kalem’in çiçeklerinin açıp açmadığını merak eden biriyseniz eklediğimiz fotoğraflarımıza bakarak ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz. Sağladığımız imkanlar, ürünlerimiz ve fiyat tekliflerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan mail adresi, telefon numarası ve iletişim formu yoluyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

Yeşeren Kalem Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Şeymanur

Düğün Tarihi: 20.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

doğaya fayda katmak isteyen herkes bi uğramalı :)))

Neriman & Orhan

Düğün Tarihi: 05.10.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 4,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

ürünler çok güzel bayıldım şimdiden kim gördüyse beğendi tam istediğimiz gibi sipariş hızlı ve iyi paketlenmiş şekilde geldi.Berkay bey size özellikle teşekkür ediyorum ilginiz ve alakanız için.Tüm çevreme önerdim şimdiden araştırıma içindeler.☺️🙏🏻

Elif & Eyüp

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Nişanımız için gönderdiğiniz yeşeren kalemlerimizi çok beğendik ,ürünlerimiz kargoyla elimize çok çabuk ulaştı,ilgi ve alakanızdan dolayı çok çok teşekkür ederim

Sennur & David

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ürünlerinden memnun kaldık. İlgililer, ürünler istediğimiz tasarımda hızlı bir şekilde elimize ulaştı. Teşekkür ederiz.

Hatice & Erdem

Düğün Tarihi: 31.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ürünleri severek beğenerek aldık elimize ulaştığındada beklentilerimizi karşıladı orijinal bir fikir açıkçası yeşeren kalem ürünü :) ayrıca siparişi alan ve iletişime geçen arkadaşlar çok kibar ve çözüm odaklilar işlerini profesyonelce yapiyorlar güvenilir insanlar.

Aylin & Sinan

Düğün Tarihi: 24.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 4,0 Personel 4,0 İletişim 3,0

Kargo söylenilen tarihte yola çıktı 2 gün içerisinde elime ulaştı, kalite güzel, henüz dikme fırsatımız olmadı ama diktiğimizde de yeşeren kalemimize dair yorumumu yapacağım, Teşekkürler Yeşeren kalem :)

Rabia & Şahin

Düğün Tarihi: 01.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ürünler güzeldi bekledigim gibi geldi. Teşekkürler

Esra & Hüseyin

Düğün Tarihi: 21.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Sipariş verdiğimiz çiçek açan kalemlerden cok memnun kaldık. iletişim, tasarım, hızlı dönüş, ödeme ve postalama/teslimat süreçleri cok sağlıkli ve hızlı gelişti. Dugune 4 gün kala tüm bu işlemleri gerçekleştirdik. Cok memnun kaldım mutlaka diger Çiftelere öneriyorum

Esin & Kerem

Düğün Tarihi: 20.07.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Sipariş sürecinden teslimat sürecine kadar net ve hızlı geri dönüş yaptılar. Ürünleri henüz kullanma fırsatım olmadı ama ambalaj ve dizayn açısından çok memnun kaldım. Görüntü çok güzeldi ve çevrem tarafından da çok beğenildi.💯

Reyyan & Aykut

Düğün Tarihi: 22.06.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Nişan hatırası olarak sizinle çalıştık. İyi ki teklif verdiniz ve anlaştık. Süreç içinde kalemin tasarımı, paketlenmesi, üslubunuzdaki kibarlık ve titizliğiniz harikaydı. Kendime bir 20 tane ayırdım, saksıya dikip büyüdüklerinde ben de mutlaka paylaşacağım. Tekrar çok teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.