Düğün Davetiyesi İstanbul

Sina Davetiye

5,0
 • Min. Fiyat
  10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sina Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Sina Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
250
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim

Sina Davetiye Hakkında

Sina Davetiye İstanbul’da düğün davetiyesi için deneyimli ve özgün bir marka arayan çiftlere hitap ediyor. Modern çizgileri takip eden, zarafet dolu davetiye tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Yaratıcı ekibimiz aynı zamanda özel tasarım talepleriniz için de yanınızda yer alarak tümüyle size özgü bir davetiyenin oluşturulmasına öncülük ediyor. Sina Davetiye ailesi 30 yıllık sektör deneyimini ve kusursuz memnuniyet oranını gururla taşıyor.

Deneyim
Sina Davetiye ailesi, uzun yılların davetiye tasarımı ve matbaa sektörü deneyimine sahip. 30 yıldır mutluluğun paylaşılıp yayılmasına hizmet ediyoruz. Şimdiye kadar 150.000’den fazla teslimatın altına imzamızı atarak üretkenliğimizi kanıtladık. Özgün tasarımlar yapmamız, birlikte çalıştığımız kişilerin fikirlerini en ön plana alarak kişiye özel ürünler üretmemiz ve mesleğimizdeki tüm gelişmeleri takip etmemiz sayesinde takdir kazanıyoruz.

Hizmetler/Kategoriye Özel
İstanbul davetiye firmaları arasında sunduğumuz davetiyelerin model ve tarz açısından çok çeşitli oluşuyla beğeni topluyoruz. Özel tasarım ya da kaligrafik davetiye gibi olanaklarımızı değerlendirebilir, mutlu beraberliğinizin bir sanat eserine dönüşmesini izleyebilirsiniz. Düğün konseptinize uygun tasarımları sizinle el ele vererek yapıyor ve basım aşamasına geçmeden önce her şeyin sizin onayınızdan geçmesini bekliyoruz.

Davetiyelerimizi 5 ayrı kategori altında topluyoruz. Bu kategoriler sina kare, eko polen, polen, ekonom ve elit şeklinde ilerliyor. Zarafeti ve minimalizmi ön plana çıkaran davetiye modellerimiz, özel zarflarıyla birlikte hazırlanıyor. Baskı süreçleri bittikten sonra davetiyelerinizin kalite kontrolünü özenle yaparak mükemmelliği garantiliyoruz. Şehir dışına da gönderim yapıyor, böylece Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftlerle mutluluk köprüleri kuruyoruz.

Ek Hizmetler
Sina Davetiye, düğün hazırlığındaki çiftler tarafından tercih edildiği kadar farklı kutlamalar için bir davetiye firması arayanlara da hitap ediyor. Dilerseniz söz kesimi, nişan töreni, kına gecesi ya da bekarlığa veda partisi gibi davetleriniz için de bizimle çalışarak özel tasarım davetiyeler hazırlatabilirsiniz. Kurumsal etkinlik davetiyeleri için de sıkça tercih edilen firmamız, seçkin bir müşteri kitlesine hitap ederek hizmetlerinin kalitesini kanıtlıyor.

Çiftlerimizi beğenilerine göre hazırlanmış davetiyelerle buluşturuyor, aldığımız sorumluluğun ardından her daim kaliteyi ön planda tutarak başarıyla kalkıyoruz. Üstelik bütçe dostu fiyatlarımızla çiftlerimizin bu mutlu yolculuktaki en büyük destekçileri arasına giriyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki fiyat teklifi formumuzu doldurarak bize ulaşabilir, Sina Davetiye fiyatlarımızı ve diğer merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Emin Demir
  Firma Sahibi

  .

İletişim

 • Adres::

  İstanbul

Sina Davetiye Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Emirhandemir0618@Gmail.com & Emirhandemir0618@Gmail.com

Düğün Tarihi: 23.02.1998

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Davetiyelerimiz elimize ulaştı çok güzel olmuş ellerinize sağlık güvenilir bir marka Teşekkür ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.