Sancak Palas Davetiye

E-posta Gönder

1 yorum
Sancak Palas Davetiye

Düğün Davetiyesi

Kategori

8 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Sancaktepe, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 8 TL'den fazla
  • Teslim Süresi 2 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 500

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, DVD Davetiye

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Hakkında

Düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi değerli günlerinize özel davetiyeler tasarlıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, pek çok organizasyon için davetiye hazırlayarak çiftlerinin mutluluklarında pay sahibi oldu. Şimdi de sizin ihtiyaçlarınıza çözümler üretip heyecanınızı paylaşmak istiyoruz. Üstelik oldukça avantajlı fiyatlarımızla...

Davetiyelerinizi organizasyonunuzun konseptine uygun olarak tasarlayabildiğimiz gibi daha farklı görünüme sahip baskılar da kullanabiliyoruz. İşinde tecrübeye sahip profesyonel ekibimiz aracılığıyla isteklerinizi değerlendirerek özel tasarımlarımızı sizinle buluşturuyoruz. Bugüne kadar çalıştığımız birçok çift bize geri dönüş yaparak memnuniyetlerini ilettiler. Bu olumlu geri dönüşler işimize olan sevgimizi daha da arttırdı. Bu motivasyon ve kaliteli hizmetlerimizle sizin de memnuniyetinizi kazanacağımıza eminiz.

Düğün davetiyesi İstanbul firmalarından biri olarak hizmete başladığımız günden beri kendimizi sürekli geliştirdik. Çünkü sürekli değişen ve gelişen bir sektörün içindeyiz. Hal böyle olunca istediğiniz tasarım nasıl olursa olsun onu hayata geçirecek tecrübe ve birikimi kendimizde görüyoruz. Yani; klasik düğün davetiyeleri sunmak yerine kişiye özel çalışmalar üretiyoruz. Kaligrafik ve DVD davetiye seçeneklerimizin olduğunu da unutmayın! Bu arada davetiye dışında masa kartı, menü basımı, checkbox, cut-out basımı gibi ek hizmetlerimiz de mevcut. Bu sayede ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında karşılayarak başka firma ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz.

Sahip olduğumuz son teknoloji ekipmanlar ile en yüksek kalitede kağıtlara en güzel basımları yapıyoruz. Ayrıca yüksek kalitedeki hizmetlerimizi avantajlı fiyatlarla sizlere ulaştırmak için de bütçenizi aşmayacak fiyatlandırma politikasına sahibiz. Minimum sipariş adedimiz 500 olmakla birlikte şehir dışına gönderim hizmetimiz de bulunuyor. Davetiyelerinizi 2 hafta içerisinde size teslim ettiğimizi de belirtelim. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün davetiye örneklerimizi görmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Abdurrahmangazi Mah. Enderun Cad. No:4/1 Sancaktepe/İstanbul

Sancak Palas Davetiye Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


G&B

Gamze & Bülent

Düğün Tarihi: 13.03.2020

Sancak Palas Davetiye alternatiflerini fazla sunmaları ayrıca hızlı dönüş yapmaları bize kolaylık sağladı.Tavsiye kesinlikle ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!