Sa'de Invitation

Düğün Davetiyesi

Kategori

Kağıthane İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3-5 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Mert Davetiye
516 2 11

Beşiktaş

Mert Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Düğün LCV - Online Davetiye
7 5 10

Kadıköy

Düğün LCV - Online Davetiye

1 TL'den az
Ücretsiz Teslimat
Davetiye Rengim
105 3 31

Güngören

Davetiye Rengim

3-5 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

En mutlu gününüzün en özel simgelerinden biri olan davetiyelerinizi sizi ve aşkınızı anlatacak şekilde özel olarak tasarlatmak ister misiniz? Sa’de Invitation olarak bu soruya “evet” cevabı veren çiftler için uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Davetiye sektörünün tüm trendlerini ve yeniliklerini yakından takip ediyor, günümüz estetik değerlerine de hitap edecek şekilde tarzımızı yansıttığımız işler yapıyoruz. Yetenekli ve mesleğinde yetkin tasarımcılar olarak çiftlerimizi mutlu edecek çizgiler ve kaliteli malzemeler ile davetiyelerimizi üretiyoruz.

Özel tasarımlar yaptığımız için belirli bir konsept yaratmayı veya halihazırda yaratılmışsa o konsepte ayak uydurmayı seviyoruz. Davetiyeler düğün planlama süreçlerinin ve organizasyonun ayrılmaz bir parçası olduğu için düğünün genel temasına uyum sağlamak için bazı şeyler yapıyoruz. Örneğin; gelin buketi ile damat yaka çiçeğinin aranjmanlarından esinlenerek o çiçek modellerini davetiyeye çiziyoruz. Düğünün mekan süslemelerine, renklerine ve varsa masa kartlarına uyumlu çizgiler kullanıyoruz. Zaten dileyen çiftlerimize masa kartı ve menü basımı da ürettiğimiz için hepsi güzel bir ahenk içerisinde oluyor.

Siparişleriniz tamamen hazır olunca da tüm aksesuarları ile birlikte davetiyelerinizi size en güvenli şekilde hızlıca iletiyoruz. Ürünleriniz zarar görmesin ve şık bir şekilde elinize ulaşsın diye konsepte uygun ve aynı tasarımla hazırladığımız özel bir kutuya koyuyoruz.

“Özel tasarım davetiye istanbul’da kime yaptırılır?” gibi sorularınız artık cevaplanmıştır diye umuyoruz. Sa’de Invitation ailesi olarak en mutlu gününüzde sahip olmak isteyebileceğiniz bir davetiyeden çok daha fazlasını size sunabiliriz. Eğer bizimle tanışmak, hizmet içeriklerimizle ilgili merak ettiklerini sormak isterseniz tüm sorularınızı memnuniyetle cevaplarız. Bize ulaşabilmek için de yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın yukarısında bulunan telefon numarasını tuşlayarak bizi arayabilir veya yandaki ücretsiz teklif alma formunu bilgileriniz ile doldurarak alttaki butona tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

  • Adres: Seyrantepe/İstanbul


2 yorum

İr

İrem

Düğün Tarihi: 27.04.2019

Tasarımın başlangıcından karar aşamamıza karar hem maddi hem de manevi olarak bizim yanımızda bulunan Sa'de Invitation ekibini kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca hangi saatte yazarsanız yazın mutlaka dönüş alabiliyorsunuz!

se

sezen

Düğün Tarihi: 16.11.2019

Kendi logolarını davetiyeye basmak için dahi para istiyorlar (bastırmama gibi bir seçeneğiniz yok zorunlu tutuyorlar ücret talep etmeyeceklerse de ön yüze basarız diyorlar )... Kesinlikle tavsiye etmiyorum...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Sa'de Invitation firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!