Düğün Davetiyesi İstanbul

Sa'de Invitation

1,7
 • Min. Fiyat
  15-20 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sa'de Invitation Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
15-20 TL

Sa'de Invitation Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Sa'de Invitation Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Sa'de Invitation Hakkında

En mutlu gününüzün en özel simgelerinden biri olan davetiyelerinizi sizi ve aşkınızı anlatacak şekilde özel olarak tasarlatmak ister misiniz? Sa’de Invitation olarak bu soruya “evet” cevabı veren çiftler için uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Davetiye sektörünün tüm trendlerini ve yeniliklerini yakından takip ediyor, günümüz estetik değerlerine de hitap edecek şekilde tarzımızı yansıttığımız işler yapıyoruz. Yetenekli ve mesleğinde yetkin tasarımcılar olarak çiftlerimizi mutlu edecek çizgiler ve kaliteli malzemeler ile davetiyelerimizi üretiyoruz.

Özel tasarımlar yaptığımız için belirli bir konsept yaratmayı veya halihazırda yaratılmışsa o konsepte ayak uydurmayı seviyoruz. Davetiyeler düğün planlama süreçlerinin ve organizasyonun ayrılmaz bir parçası olduğu için düğünün genel temasına uyum sağlamak için bazı şeyler yapıyoruz. Örneğin; gelin buketi ile damat yaka çiçeğinin aranjmanlarından esinlenerek o çiçek modellerini davetiyeye çiziyoruz. Düğünün mekan süslemelerine, renklerine ve varsa masa kartlarına uyumlu çizgiler kullanıyoruz. Zaten dileyen çiftlerimize masa kartı ve menü basımı da ürettiğimiz için hepsi güzel bir ahenk içerisinde oluyor.

Siparişleriniz tamamen hazır olunca da tüm aksesuarları ile birlikte davetiyelerinizi size en güvenli şekilde hızlıca iletiyoruz. Ürünleriniz zarar görmesin ve şık bir şekilde elinize ulaşsın diye konsepte uygun ve aynı tasarımla hazırladığımız özel bir kutuya koyuyoruz.

“Özel tasarım davetiye istanbul’da kime yaptırılır?” gibi sorularınız artık cevaplanmıştır diye umuyoruz. Sa’de Invitation ailesi olarak en mutlu gününüzde sahip olmak isteyebileceğiniz bir davetiyeden çok daha fazlasını size sunabiliriz. Eğer bizimle tanışmak, hizmet içeriklerimizle ilgili merak ettiklerini sormak isterseniz tüm sorularınızı memnuniyetle cevaplarız. Bize ulaşabilmek için de yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın yukarısında bulunan telefon numarasını tuşlayarak bizi arayabilir veya yandaki ücretsiz teklif alma formunu bilgileriniz ile doldurarak alttaki butona tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres::

  Seyrantepe/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Sa'de Invitation Yol Haritası

Sa'de Invitation Yorumları (2)

1,7

Kalite

Personel

İletişim

İrem

Düğün Tarihi: 27.04.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Tasarımın başlangıcından karar aşamamıza karar hem maddi hem de manevi olarak bizim yanımızda bulunan Sa'de Invitation ekibini kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca hangi saatte yazarsanız yazın mutlaka dönüş alabiliyorsunuz!

Sezen

Düğün Tarihi: 16.11.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 2,0 Personel 2,0 İletişim 1,0

Kendi logolarını davetiyeye basmak için dahi para istiyorlar (bastırmama gibi bir seçeneğiniz yok zorunlu tutuyorlar ücret talep etmeyeceklerse de ön yüze basarız diyorlar )... Kesinlikle tavsiye etmiyorum...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.