OrganiCard

E-posta Gönder

OrganiCard

Düğün Davetiyesi

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Sedef Davetiye
2

Diğer

Sedef Davetiye

Ticari hayatimizi her zaman yüksek kalite anlayisi ve müsteri memnuniyetini...

İstanbul

Davetiye Sitesi

Davetiye konusunda yardımcı olan düğün davetiyesi İstanbul firmamız kalitey...

think tank
17

İstanbul

think tank

Her özel gün, insanın hayatında bir kez yaşayabildiği anların toplamıdır. B...

Hakkında

Düğün davetiyesi kategorisinde hizmet sunan OrganiCard İstanbul'da sizlerle buluşuyor. Sadece İstanbul içinde değil; Türkiye'nin her yerine davetiye hizmeti veriyoruz. Davetiye modelini hala seçmediyseniz bizlere ulaşabilir ve nasıl bir davetiye aradığınızı bizlere bildirebilirsiniz. Ofislerimiz sizlerin zevkine uygun davetiye kataloglarınızı sizlere gösterecek ve davetiye konusunda yaşadığınız kararsızlıkları ortadan kaldıracaktır. Davetiyelerimizde geri dönüşüm imkanı sunan kağıtlar kullanıyoruz. Bu nedenle çevre dostu bir firmayız. Çevreyi kirletmiyor, geri dönüşüme uygun davetiyeler üretiyoruz. Sizlerde çevre dostuysanız doğru adrestesiniz. Kağıt seçimimiz 1. Sınıf, ağır ambalaja sahip kağıtlardır. Bu nedenle uzun süre boyunca hiçbir şekilde yıpranma veya deforme olma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Davetiyelerimizde modern tasarımlar ön plana çıkmaktadır.

İletişim

Hakan ErenYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.