Muttlu.com

E-posta Gönder

75 yorum

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Diğer, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Önerilen Firmalar

Mert Davetiye
516 2 11

Beşiktaş

Mert Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Düğün LCV - Online Davetiye
7 5 10

Kadıköy

Düğün LCV - Online Davetiye

1 TL'den az
Ücretsiz Teslimat
Davetiye Rengim
109 3 31

Güngören

Davetiye Rengim

3-5 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Muttlu, evlenecek çiftlere düğün hazırlıkları sırasında hiç vakit harcamadan ve hiç bir teknik bilgi gerektirmeden hazırlayabilecekleri düğün sitelerini oluşturma şansı verir.

Ağustos ayının sonuna kadar ücretsiz olan Muttlucom'dan, tüm temalar arasından istediğinizi seçip ister kendi alanadınızla ister muttlucom alan adı altında kendi düğün sitenizi oluşturabilirsiniz.

Hemen şimdi kendi düğün sitenizi oluşturabilir ve panelinizden neleri ekleyip düzenleyebileceğinizi belirleyebilirsiniz.

İletişim

Cagdas Takis

  • Adres: Merkez: Atatürk Cad. No:386 D:506 Alsancak, İzmir -

Muttlu.com Yol Haritası

75 yorum


P&Ö

Pınar & Özgür

Düğün Tarihi: 01.08.2015

Muttlu.com sitesiyle kendi düğün sitemizi oluşturduk. Artık herkesin cebinde internet var tek tek davetiye dağıtmaktansa kendi düğün sitemizle istediğimiz kişiye sadece linki vererek bir nevi düğün davetiyesi dağıtmış oluyoruz.

N&E

Naz & Erdem

Düğün Tarihi: 17.10.2015

Siteye fon müziği eklenebiliyor olması çok güzel tamamen size ait bir düğün sitesi.Ayrıca sitenin paylaşılabilir olması da düğünümle ilgili tüm bilgilerimi çok kısa sürede arkadaşlarıma iletmemi sağladı.Teşekkürler..

S&T

Simge & Tayfun

Düğün Tarihi: 11.10.2015

Kullanımı çok basit 5 dakikakada sitemi kurup paylaştım bile. Düğün yerimi bilmeyenlere davetiyemi ulaştıramadığım insanlara sitemi facebook profilimde paylaşarak onları bilgilendirmiş oldum. Fon müziği ekleme kısmı da cidden harika.

Y&R

Yağmur & Rıfat

Düğün Tarihi: 10.10.2015

Nişanlım ilk başta hiç istemedi gereği yok desede ben inatla sitemizi kurdum. Son anda bi değişiklik oldu ve davetiye üzerinden o bilgiyi değiştirmemiz imkansızdı çünkü davetiyelerimizi dağıtmıştık.Ama muttlu.com ile yapmış olduğum sitede değiştirilen kına yerinin bilgilerini düzeltip facebook da... devamı 

B&M

Banu & Miraç

Düğün Tarihi: 09.10.2015

Tema çeşitleri çok güzel hangisini seçeçeğimi bilemedim gerçekten :) bastırmış olduğum davetiyelerime uygun en yakın temayı seçip arkadaşlarımla paylaştım.Düğün yerini bilmeyenler siteme girip yeri öğreneblirler artık :) Bizimde artık bir düğün sitemiz var çok güzel düşünülmüş.Kapak fotoğrafı... devamı 

H&O

Hande & Osman

Düğün Tarihi: 07.10.2015

Farklı bir davetiye düşünüyorsanız muttlu.com'u kesinlikle öneririm.Bir davetiyeden fazlası hatta,istediğiniz temayı seçip,resimlerinizi ve düğün,kına,nişan bilgilerinizi girip sitenizi dolduruyorsunuz.Ayrıca arkaya fon müziği bile ekleyebiliyorsunuz en çok da buna bayıldım üstelik kullanımı... devamı 

C&A

Cansu & Adnan

Düğün Tarihi: 03.10.2015

Temalarına ve fon müzik ekleme kısmına bayıldım.Davetiyemdeki bütün bilgilerimin hepsini de düğün siteme de girdim ulaşamadığım insanlara da ulaşmış oldum böyşece teşekkürler Muttlu.com :)

C&B

Canan & Burak

Düğün Tarihi: 02.10.2015

Normal davetiyelerimizi bastırmış olsak da ulaşamadığım arkadaşlarıma facebook üzerinden yaptığımız sitemizi paylaşıp onlara da düğün yerimiz hakkında bilgi vermiş oldum. Gerçekten çok sevimli tasarım fon müziği ekleme kısmı ise harika..

M&Y

MERVE & YENER

Düğün Tarihi: 01.10.2015

Davetiyeme oluşturduğum sitemin QR kodunu bastırdım böylece tüm davetlilerime sitemi de göstermiş oldum.Kapak fotoğrafı kısmı ayrıca çok güzel.Tema tasarımları da bir harika.

İ&M

İrem & Mustafa

Düğün Tarihi: 30.09.2015

Çok kolay bir kullanımı var form doldurur gibi bilgilerinizi doldurup sitenizi hazırlıyorsunuz. Kapak fotoğrafı kısmı çok hoş düşünülmüş..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!